prvý sex - ochabol mi

Príspevok v téme: prvý sex - ochabol mi
9Matej9

Zdravím. Mám 17 rokov, priateľka "s výhodami" medzi 40 a 50, radšej nebudem písať presne kvôli anonymite. Včera sme chceli skúsiť prvý skutočný sex, dovtedy sme mali iba orál - klasika - spravila ma rukou alebo mi dala fajku, to bolo v pohode, ale už nám to nestačilo. Tešili sme sa (aj keď ja som sa trochu obával), pripravili sme sa, ale keď na mňa včera prvý krát nasadla (ja som ležal, ona na mne sedela) tak po pár zásunoch - asi po minúte - mi ochabol a už sa nepostavil čokoľvek sme spravili. Nechápal som to, veď mám iba 17 rokov, aj to iba pár týždňov, to by bolo príliš skoro, aby som mal nejaké problémy v tejto oblasti. Myslím, že by to mohlo asi súvisieť so psychikou. Nie? Dosť som sa hanbil aj keď mi hovorila, že sa nič nestalo,štve ma to. Teraz sa bojím, že keď to budeme chcieť skúsiť ďalší raz, že sa mi to zase stane. Mohli by ste mi prosím poradiť, čo mám spraviť nabudúce? Ďakujem,vážne som sám zo seba sklamaný

jakubko92

To nie je velky problem. Skus mysliet pozitivne a mozno nabuduce sa to nestane. Hlavne nevesaj hlavu. Mohol by si skusit aj viagru pred sexom a budes mat istotu ze sa to nestane. Problem je ze ta je na predpis. Bud si ju budes vediet zohnat alebo skus siahnut po doplnkoch bez predpisu. Erexus, Clavin, Zerex, Erexan, Erex24. Vsetky som skusil a zaberaju.