Baby aky je vas nazor, poradte prosim vas :(

Príspevok v téme: Baby aky je vas nazor, poradte prosim vas :(
vystresovana

Ja mam strasne stresy. Menstruaci ami skoncila 26. o 5 dni som mala s priatelom chraneny sex pred tyzdnom som vyskusala patentex oval ale to je skor na prerusovanu suloz len ten moj trulo to pochopil inak a sprvil sa do mna. O 19 hodin som uzila postinor. Teraz 21 som mala dostat menstruaciu, ale akosi nic odvtedy ako som zjedla prostinor preslo 7 dni a nic, meska mi to zatial "iba" 3 dni ale moj chlap uz zacina stresovat uz zacinam stresovat aj ja, som v koncoch ,Bolia ma prsniky a mam krce v podbrusku. Po kolkych dnoch ma zacat fungovat postinor?? Neviete ci nahodou ma nejake ucinky ak som uz bola tehotna a uzila som na to postinor uskodi to babetku :( Ja uz nevim co robit :( prosim ak viete poradte

natasha

meskalo ti to 7 dni pri pouziti postinoru?? ci normalne od ocakavanej menstuacie, ja sa ani tak moc nebojim ci som tehotba skor to ci som neublizila babu tym postinorom

natasha

ale postinor som uzila inokedy , nie vtedy ked bol chraneny sex, ja uz rozmyslam ze ci nepraskol kodom a my sme si to nevsimli alebo co. Bojim sa ze ak som tehotna bola a potom o par tyzdou ked sme mali tu nehodu uzila som ten postinor ci to neublizi babu ci nebude vadne :(

shakt

:)))hej asi mu z toho preplo:))) inak chalani su v takychto chvilach horsi nez my :))
no ako vidim aj ty si mala s Cilestom problemi,ja tiez a potom som dlho nebrala ziadnu Hak a teraz beriem znovu-mam Harmonet, zatial som spokojna-inak to najvacsie svinstvo z Hak je najlacnejsie a tie najkvalitnejsie su najdrahsie,nie vsetky si ich mozme dovolit :( pekny biznis s nasim zdravim! Hak neni nic moc pre nase zdravie,ale co ine nam ostava??
Tak sa drz a nech ti aj skuska dobre dopadne-neboj,kdesi sa tu o tom popisalo,skus si vyhladat v temach- Postinor,tusim im to meskalo aj viac ako 9dni a neboli v tom.

natasha

no ja som rok uzivala HAK Cilest potom som ho vysadila a spravili sa mi cisty na vajecnikoch nova doktorka mi povedala ze to moze byt aj z toho ze ta antikncepcia je pre malade dievcata dost vysoka ze to sa predpisuje iba starsim zenam a ze to mozem mat z toho, tak som sal na oparaciu a na isty cas mi doktorka odporucila vysadit hak a ze mi potom predpise nizkohormonalnu . Viem tento postinor to je velky bordel hormonou, dufam ze ma doktorka nezabije. A ak som otehotnela predtym tak dufam ze to nebude mat nejake nasledky na babo. Moj priatel uz vymysla mena, jemu to uz z toho tiez asi preplo :(

shakt

Neboj urcite to dobre dopadne!
No nezavidim ti-dvojity stres este sa aj ucit na skusku,ale po nej hned bez na gyncu,preco si nedas Hak?? mas po problemoch a nemusis stresovat!Drz sa.

natasha

kika ak to dobre dopadne HAK urcite nasadim ako za tie stresy mi to nestojiii. Do 7 dni?? tak to uz teraz mam teda problem teraz je to uz 9 den uf