bohatstvo na SK

Príspevok v téme: bohatstvo na SK
salamandra 77

ahojte , dnes som sa odhodlala sem napisat , mam potrebu sa opytat- asi tak cca mesiac dozadu som nasla instagram ,ja sice poznam FB to mi staci ,ale kamoska mi ukazala IG , a najskor som to nejak nevnimala , nezaujimalo ma to , ale zacala som pozerat jeden luxusny bazar /mam rada handry a pekne veci / ale nedovolim si / , tak len tak pomaly sem tam ,az som sa zacala preklikavat postupne ,az ma to nejak pohltilo ,a zacala som zistovat ,aka je ja neviem teda ,podla mojho nazoru "" VELKA chudoba NA sk ...... vazeni ,ja sa nestacim za dva tyzdne divit ,co tam vidim , a vobec sa to nezhoduje s tym co nam ukazuju v spravach , zacnem tym luxusnym bazarom , kde sa predavaju prave chanel /3500€/ a ine prestizne mega luxusne znacky ako teple rozky ,uplne nezname zeny , ziadna Heringova ani Veresova a ina nasa BA smotanka ktoru vidime v telke na markize , uplne som zosokovana ,kolko prachatych obycajnych ludi zije po SK , a vobec tomu nerozumiem ,za den tam preda ten bazar nespocetne mnozstvo tychto mega drahych veci ,a keby to bol jeden bazar ja som zacala klikat aj na ine aj tam je predajnost vysoka , dalej som zacala preklikavat na rozne zeny a dievcata , ktore na svojom IG maju nespocetne mnozstva tychto luxusnych znaciek !! 22 rocne dievca ma na IG tolko luxusnych veci ,ze niekto by to nemal ani za dva zivoty a to dievca vyzera obycajne ,/ ano mozete povedat su to materialne kurvy ktore si to vyfajcia / ale to ich mame tolko ?????????!!! ak ano som zdesena ,aka je doba ...............ano teraz mozno napisete ,ze sa prezentuju fakmi ,ale mozem s urcitostou povedat ze faky to nie su ...mna osobne tieto znacky velmi fascinuju , a ulietavam na mode ale doteraz som si myslela ,ze take znacky si dovoli len BA smotanka a nie tu nejaka Mirka ,Jozka ... a keby 3 ,ale IG mi ukazala ,ze na SK asi ziadna chudoba neexistuje ... ako som si doteraz myslela , tak sa pytam , ci mne sibe ,alebo nechapem tomuto SK systemu . a ano pokial to niekto neuvidi neuveri , mne keby to niekto povedal tak neverim ani ja ,, ale je to real . MA NIEKTO VYSVETLENIE ,neda mi to spavat , nie som zavystlivy clovek , ale z tohoto luxusu na SK som soknuta !! dakujem :) PS : ja sama si zijem standart , kupim si co chcem potrebujem ,biedou netrpim ,ale to co vidim ,co tu realne existuje ,som ani netusila :) aby si jedna zena kupila za mesiac 2 chanel kabelky 3500€ ,hermes slapky 450€ ,LV saly za 350 eur .je to normalne ??????????????