bolest hlavy, zavrate

Príspevok v téme: bolest hlavy, zavrate
jose22

dobry den uz styri mesiace mam problem s tocenim hlavy a s bolestou ale nie je to taka klasicka zavrat skor ked stojim tak sa mi zda ako keby som sa kymacal zo strany na stranu a pritom len kludne stojim a bolest hlavy mi pride po celom obvode ako ked visite dlho dole hlavou tak mate taky neprijemny tlak vedel by mi niekto poradit alebo mate podobny problem a ak ano ako ho riesite? dakujem

jose22

dik za kontakt pondelok pojdem k doktorovi a uvidim co mi povie potom by som hadam aj skusil tu trnavu a mjanik mam moznost na akupunkturu ale neviem trocha sa aj bojim ze by to zle dopadlo inak nie si nahodou martin a nehras futbal?

bezbolesti

ja namiesto masaze chodim na kyslikovu dotykovu infuziu, nie som potom taky dolamany a bolavy ako po masazi a ucinok od bolesti je takmer okamzity, mal som diagnostikovany cerebro cranialny symdrom a toto plus cvicenie ma vratilo spat do zivota. Robia to len v Trnave 4P medical 0915/937 241 kontakt na nich

mjanik

ak máš kde zohnať akupunktúru,daj si preliečiť krčnú chrbticu,lebo ak to zanedbáš,tak skončíš v nemocnici

jose22

dakujem za odpoved,no asi to tak aj bude lebo mam aj nepretrzitu bolest v lavej lopatke a ked stojim dokonca mam jedno plece vyssie nez druhe

Dada1109

Ja som mala tieto stavy z miernej skoliózy a stuhnutej hrudnej a krčnej chrbtice :) rehabilitácie, masáže od odborníka a cvičenie na to by malo pomôcť.