Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

urážka alebo pomoc?

Príspevok v téme: urážka alebo pomoc?
kendy

Včera mi môj manžel viackrát povedal, že som pribrala a odstáva mi brucho. Najprv som to prepočula, ale potom ma to vytočilo. To, že som si spálila chrbát si nevšimol, ale, že mi odstáva brucho videl. A to som mala na kúpalisku zo seba celkom dobrý pocit až kým ma on nenaštval. Myslíte, že je takéto upozornenie v poriadku, alebo by si to nemal dovoliť?

furries

ma to byt obojstranne! co furt zeny? chlapi su ovela skaredsi a ovela viac ich je tlstejsich, keby to zacali vsetky zeny vycitat svojim chlapom, tak by sme boli mozno inde. ja by som na svojho muza isla presne tak isto, keby mi hento tamto zahlasi. a chodili by sme behat spolu :))

Soraja

alfred a este nieco, ukaz mi ejdineho chlapa, ktory bude chodit do prace, bude sa starat o deti popritom, bude varit, zehlit, prat, upratovat jednoducho vsetky domace prace robit, zene naserviruje ranajky a veceru a este sa ma o seba starat. Taky Neexistuje!

Soraja

alfred ja si citat nemusim nic, viem co pisem, NEVRAVIM ze vsetci chlapi su taki,ale 90% hej.JA som cely zivot len medzi chlapmi, poznam ich az az, na to aby som vedela aki su.

kendy

No ono je to tak, že môj manžel má super postavu, nepadajú mu vlasy, vyzerá stále rovnako mladý. Pracuje viac ako ja a má aj omnoho viac energie na všetko. Má veľa svojich koníčkov a všetko stíha, aj prácu, aj rodinu, aj svoje záujmy. On jednoducho nepozná "nechce sa mi". Má pevnú vôľu, keď si niečo zaumieni tak to aj dosiahne. Takže on nevidí problém schudnúť zopár kíl. Ja som človek pohodový, robím čo sa mi chce, na čo mám chuť a žijem vôbec pomalším tempom. Takže to je náš rozdiel, ale ono sa hovorí, že protiklady sa priťahujú.

karco

to fakt zalezi od toho ako ti to povedal. mozno si to zobrala az prilis osobne. ale tak ked ti vedel povedat, ze si podla neho pribrala, tak by ti mohol povedat aj ako si ta predstavuje aby si bola podla jeho gusta a co mas pre to spravit.

fraise

to upozornenie je uplne v poriadku, proste si chlap vsimol ze si pribrala, aj on ma oci, z toho sa nestriela. pointa je v tom, akym sposobom ti to poda.

Soraja

kendy moja ja by som napr. koli chlapovi nikdy nechudla, ked tak, tak koli sebe, ale koli chlapovi? NIKDY! ved ste manzelia, nemusis byt vzdy uplne super a kazdy sa rokmi meni, a aj po detoch jasne ze sa postava zmeni. JA sa inak ani necudujem pri tom zivote co zeny maju, len starat sa o deti o domacnost,e ste navarit aby chlap ked pride z prave mohol sa napapat a este kopu zien popri tom stiha pracovat. A oni sa stazuju, pritom maju o 70% menej roboty ako zeny. Nie je vsetko len o tom, ze donesu do domu nejake financie, ta zena sa v zivote ovela vaic nadre a toto ma stve. NIe som ani feministka ani nic, ale je to tak. Zena musi robit vsetko, a navyse este kazdy mesiac ma menzes, co tiez nie je boh vie ako prijemne, a porod? keby mali rodit chlapi, uz by sme vymreli. Keby si tak radsej uvedomili, co vsetko pre nich zeny robia (a popritom nemaju ani na seba cas a ako s amaju o seba starat), tak radsej somru a pozastavuju s anad par kilami navyse. Akoze je to ubohost podla mna. Dopriala by som chlapovi prezit aspon rok v zenskej kozi, urcite by zmenili na vela veci nazor.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

urážka alebo pomoc? - Fórum - ZDRAVIE.sk