parťák/čka na trávenie voľného času v okolí BB

Príspevok v téme: parťák/čka na trávenie voľného času v okolí BB
napisproblemsk

Ahojte ! Trošku čudný názov témy, ale snáď to nikoho nepohorší. Som študentka v BB a kedže moje spolubývajúce odchádzajú z intráku niekedy už utorok alebo stredu poobede a ja ostávam aj víkendy.nemám s kým veľmi tráviť čas...všetci ktorých poznám väčšinou cestujú domov...takže :D ak ste niekto z BB a ste na tom podobne..napíšte...dám bližšie info potom :D

napisproblemsk

Juuuj vymeňme sa..ja tak milujem mať ľudí rušno som akčný typ a takéto sedenie na intráku ma ubíja ! :D Píšem tento semester už DP a preto len sedím a píšem..a chci lidi, komunikáciu ! :D

bfcc

"nemám s kým veľmi tráviť čas" Kľudne by som s tebou menil !! Ja zas nemám chvíľku času pre seba, stále je niekde niekto pri mojej blízkosti a mne už to lezie na hlavu (rodina, ľudia v škole,všade) Najradšej by som voľný čas trávil sám bez otravných ľudí !

zelena macka

som na tom podobne, tiez studujem v BB, piatky vacsinou spoluziacky chodia domov za frajermi a ja kedze byvam nedaleko, tak cez vikendy odrazu nemam co :D ak chces mozes mi napisat na zelenamacka@centrum.sk :)