blondina

moje

Podla mna kazdemu pristane najma to, co ma od prirody, ked ma niekto bledohnede vlasy alebo hnede tak ten moze byt aj blond aj cierny, ale napriklad blondina prava len tazko sa jej budu hodit cierne vlasy a zasa ciernovlaske blond vlasy, je to potom take nejake neprirodzene.

tinka *

Ja som bola veľmi dlho blondína, odfarbovala som si vlasy. Ale tiež som veľmi tužila po čiernych vlasoch, tak som prostupne prešla na hnedú a mala som dokonca tamavo hnedé až čierne a nehodilo sa mi to. Teraz mám hnede s bielym melírom a chcem naspäť blond, moja kadrníčka nebola veľmi nadšená, ale pomaly sa k tomu dopracujem. Tak jednoducho prišla som na to, že mi ide blond a aj moje okolie to hovorí. Takže ja na blond nedám dopustiť.

keira

mne staci dat dole aspon 8 kg a potom bude konecne so sebou spokojna :D..a myslim si ze az taka spatna nejsom a pritom som bruneta a nepotrebujem byt ziadna blondina..zatial :))..ale ne

sandruska

ja mam 176cm, 60kg havranie cierne vlasy, zelene oci a bleducku plet,nie ze by som bola nejaka nespokojna ale obcas by som chcela vyskusat vyzerat uplne inac

moje

Je to tak, kazdy chce, co nema, ja som mala volakedy peknu postavu, prsia a zadok a tak, chcela som byt stihlejsia, potom po vaznej zaludocnej chorobe som vychudla a zasa sa mi to nepaci a chcem to co predtym a teraz zas neviem pribrat, ale niekto to tu napisal, podstatny nie je vyzor, ale laska a stastie co mame v zivote. A je to tak kazda chceme nieco ine, ja som od prirody blond, modre oci, ale raz by som chcela skusit uplne havranie vlasy, ale viem, ze si to nemozem dovolit, lebo by sa mi to vobec nehodilo.

lea

No ja som bola kedysi tucna bruneta a teraz som stihla blondina. Vsetko sa da, len treba chciet. a to mi aj doma hovorili, ze mam tazke kosti a nikdy nebudem stihla. a teraz mam 58 kg pri vyske 1,76 cm

poliewoocka

Kazdy chce byt alebo mat to co nie je,nema.Je to prirodzene...az potom zistite,ze to co mate je to naj na svete-LASKU,RODINU,ZDRAVIE

beBe

aj ja som blond a velmi aj ked len vo snoch by som chcela vysusat trebars taku cokoladovu :) mam svetlejsiu pokozku a modre oci.