Staphylococcus aureus

RNG

U mna to dostanes( teda v mojom dotovanom doplnkovom obchode. Ja predavam len potravinove doplnky, ziadna lekaren. To ze mnohe pomahaju so zdravim, to je len prirodna rovnovaha. Google.sk
Najdes ma pod produktami, napr aloe99.3%, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov a ine, ktore predavaju viaceri.
Pytaj sa, ci maju GSE rovno predavacky.

anjelicek21

ja to ale mam uz tie vytoky..a neviem o tom ze by som to mala v nose..ale tam vraj moze byt ohnisko..a to GSE sa da kupit volne v lekarni ci len na predpis? a pomaha to v ramci celeho tela ci len na urcite casti? dakujem

RNG

Viackrat som spomenul jednoduche riesenie, vynicenie roztokom GSE- 15 az 30 kvapiek do pol litra vody, postupne pit cely den.
Stap. aureus sa da znicit ovela mensimi koncentraciami, pricom tato koncentracia neznici crevnu floru(laktobacily su odolne az do 500 ppm citricidalu, aktivnej latky v GSE a kym to dojde do criev, tak sa to zriedi pod tuto koncentraciu)

panika

antibiotika nicia aj prirodzenu floru v organizme (dobre bakterie). Ak budes uzivat probiotika, vyhnes sa moznym zdrav. problemom (gyn. vytoky, hnacky a podobne)

anjelicek21

na co su dobre tie probiotika? jasne ved mam ist na vytery hrdla atd aby sa zistila pricina, len vysledky neviem kedy budu a ja za chvilku odchadzam...uff

panika

ak mas problemy, tak radsej chod k lekarovi. V hrdle sposobuje hnisave zapaly (pripadne este pozri, bola tu uz takato tema). Ale ak dostanes antibiotika, radsej si prikup aj probiotika, aby si nemala dalsie problemy

anjelicek21

mne to dnes zistila gynekologicka, vraj sa mi z toho ohniska krvou dostala az tam dole...len mam problem..na 3mesiace idem do zahranicia a za 3dni odchadzam, neviem co mam teda robit,ci to mam odlozit alebo rychlo utekat k obvodnemu lekarovi..

antibiotika

je to bakterialna infekcia,baakteria moze byt osidlena napr prevazne v hrdle,nose, moze zit aj na kozi, ak sa dostane do krvneho obehu moze hrozit sepsa/otrava krvi/.je casto spajana aj s akne.da sa liecit antibiotikami/mikrobiloog.kultivacia a citlivost-antibiotika/v kazdom pripade by mala byt liecena, aby sa predislo pripadnym komplikaciam.treba takysto zistit kde je fokus/ohnisko nakazy/ ,ja som mala napr.na mandliach a kedze mi opakovane nepresla , tak mi ich vybrali.