nezvycajne miesta na sex

xypsilonova

za dažda na terase, na lúke, v bazéne aj v noci na jazere, v záhrade ked sused oberal jablká, v kancelárii, v predajni........proste ked sme dostali chut sposob a miesto sme vzdy našli a užili sme si to

yaray

Velmi zvlastne je robit to na dvore zakladnej skoly, kam ste kedysi chodili. Len sme cakali ze sa ozve prisny hlas ucitelky.. Aj ked bola noc ale ten pocit. Dalej v snehu, v noci na dvore zatvoreneho podniku. Aj tam sme sa "vlamali". Na kapote auta ale to som mala modriny na kolenach. Nezamenitelne zazitky... mnam

booboo

moja ja som to skusala na katedre v triede, na spoluziakovej lavici, na zachodoch v skole, na streche jedneho baru v zime v snehu, v záchode vo vlaku, a tak...

walkyra

Ja mam zase moc krasne spomienky na jedno letecke muzeum v UK. V tom muzeu boli take hrozne velke modely vojenskych lietadiel, xixi, predstavte si tu kopu miesta v kabine vojenskej stihacky :D aj tak to bolo jedno z mojich najkrajsich milovani v zivote, hoci sa skoro skoncilo pruserom, chichi. Totizto, ako sme neskor zistili, lietadla boli pristupne naozaj velmi sirokej verejnosti :D a takmer nas vymakla skupina japoncov s fotakmi, xixi.
P. S. Ani kuchynska linka v kuchyni jeho rodicov neni zlaa :D

sedmikraska

ja s mojim vsade- na hrade kde bolo mnoho turistou sa zahral na mojho sprievodcu a zbalil ma. na trave pri ceste, na lavicke na turistickej trase, na brigade v skotsku priamo v malinach, v praci v kancli sme museli byt opreti o dvere, aby neprisiel sef, na kamaratovej kapote auta a vela vela dalsich. Ked musis, tak musis