Antikoncepcia

LucyD

chcela by som sa spýtať, koľko dní cca. som ešte chránená po vysadení antikoncepcie (mam taký dojem že tabletky aj po vysadení ešte účinkuju) ?? Ďakujem

jankaaaaaaaaa

vodu ktoru zadrzaivala hak sa z tela strati hned po vysadeni, ale ak zena pocas hak pribrala tak po vysadeni hned z tuku neschudne

miauu

cize ak zena antisu vysadi a pocas nej miern pribrala (teda tym zadrziavanim vody) potom by mala aj schudnut nie(odvodnenie) ?

jankaaaaaaaaa

samozrejme ze po vysadeni hak sa prsia hned zmensia. pretoze pocas uzivanaia hak telo zadrziava vou, takze CELE telo, nielen prsia sa tou vodou naleju a tak sa akoze zvacsia. ale po vysaddeni hak sa tento jav strati za dva tyzdne

miauu

mna by zaujimalo ci ak vam narastli prsia, je to nieco ako trvaly jav, ktory ostane alebo po vysadeni hak a´la vtip "čaute kozy chybate mi" ?? :) (nic v zlom hej)

samantha9941

Pekný deň prajem.
Mohla by som sa opýtať ? ešte len pred vyše mesiacom som začala brať antikoncepciu, a stalo sa mi pár krát že som o hodinu alebo o dve hodiny neskôr užila tabletku a včera som ju užila o 8 hodín neskôr,
(v návode som čítala, že pokiaľ som sa oneskorila s užitím tabletky o menej ako 12 hodín, ochrana pred otehotnením nieje znížená)
ale radšej som sa chcela opýtať Vás, či to je pravda, alebo mám použiť ešte ochranu. Ak by ste mi mohli napísať na mail jenniss170@azet.sk Veľmi pekne ďakujem.

Simonka:)

Ahoj, prosim, odpovedzte mi na otazku ...Surne, kedy ma ucinky antikoncepcia, beriem 5. den druhe balenie, len predtym, co som mala 1. balenie, tak som dve vynechala, tak kedy bude mat toto druhe balenie uz ucinnost? Prosim ... Dakujem :)

...

mám po 50.a lekár mi zo zdravotných dovodov naordinoval merinu,teraz si s manželom užívam sex ako nikdy predtým