Antikoncepcia

lenci28

dakujem :) no a teraz to mam este domotanejsie. priatelova mama je gynekologicka a pytala som sa na to aj jej...a ked som jej spomenula ten 5. den tak sa ma opytala ze kto mi povedal taku volovinu...a ze podla nej to mam brat od prveho...ja jej dost verim je skusena a vie co hovori...ale aj tak teraz uz fakt neviem :D za chvilu budem mat kramy tak si uz musim asi len vybrat :D

lenci28

ahojte :) vcera som si dala predpisat moju prvu antiku (diane 35) a neska rano mi brali krv. a sestricka sa ma pytala ci viem kedy ju mam zacat uzivat. a ja ze ano v pribalovom letaku je ze sa moze zacat uzivat v prvy den menstruacie. a ona ze nie budete ju uzivat od 5. dna menzesu. ale ved v letaku uvadzaju aj prvy tak preco by som nemohla?? to mi ale nepovedala len stale ze az od piateho. nechapem...teraz neviem komu mam verit ci sestricke alebo letaku...

levicaaaaaa

imka, prirodzený hormón neobsahuje ani Qlaira ani žiadna iná HAK. všetko sú to syntetické hormóny. takže asi tak...

imka

ja tiez uvazujem o novej antikoncepcii a citala som o skusenosti niektorych zien,co stratili chut na sex,co ma dost interesuje.je mi jasne ze pisu hlavne zeny co maju tento problem a nie tie,co ho nemaju a zaujimali by ma aj ich nazory...pocula som napriklad ze HAK Qlaira obsahuje prirodzeny hormon a napadlo ma,ze takato antikoncepcia by teda nemala sposobovat taketo problemy ked je prirodzena.ma niekto dobru skusenost?

jaja

s tými antibiotikami- ja som sa vždy pýtala obvodného, či tie konkrétne znižujú účinok hak, niektoré nie!!!