Antikoncepcia

slniecko33

ahooojte ja by som sa chcela spýtať že aké je riziko že ked budem mať antikocepciu v 17 rokoch že nebudem môcť mať babätko v dospelosti??? a ake nežiaduce učinky môže mať ete antikoncepcia...napíšte názory pre a proti :D dakujeem

sajna

awojte ,mam taky problem...prvy krat som zacala uzivat antikoncepciu Lyndinette20 a 2 dni po menstruacii som ju opät dostala...neviem co mam robit,pretoze v neziaducich ucinkoch sa nic take nespomina...neviete mi niekto poradit prosim
???Dakujem

chrobak

333rada
Aj ja beriem jeanine a v poslednej dobe mavam stavy,ze sa mam chut rozplakat kvoli uplnej hovadine,ale nie je to take caste.Ak sa tvoje stavy budu stale prejavovat a nebudes vediet,co s tym,tak proste povedz lekarke,aby ti zmenila tabletky.Mozno to urobim aj ja

Dee

arriela, ja beriem lindynette20 rok,psychicke problemy som mala aj pred tym a nijak sa to nezhorsilo. Chut na sex sa zvysila, prsia narastli, pupaky sa zmiernili. aaaaale v poslednej dobe ma nejak pobolievaju nohy a bojim sa, ze sa ozyvaju krcove zily. Aj ked na to mam geneticke predpoklady, aj tak je dost pravdepodobne, ze je to z HAK.
Ale kazda reagujeme na HAK inak, je to individualne.

arriela

cavte..mam predpisanu prvu antiku Lyndinette20 a teraz len cakam na menezes aby som ich mohla zacat brat..tiez sa dost obavam tych psychickych problemov a este znizenia libida..fakt je to take zle?

333rada

baby, citala som si,ze niektore ste mali z hormonalnych antikoncepcnych psychicke problemy...prosim, helfne mi strasne, ak mi uvediete ake...ja som zo seba uz uplne zhaluzena..beriem jeanine a mam divne stavy, skakanie emocii,ktore sa teraz vystupnovalo do akejsi pre mna nepochopitelnej depresie...mam divny stav na dusi, akoby obavy, neviem z coho, otupenost...plis, strasne mi pomoze, ak napisete.uz si totiz zacinam mysliet, ze mi sibe... diiky