Skúsenosť s Jonasovou metódou

helenaxxx

AHOJTE ja mam s JONASOVOU METODOU velmi dobre skusenosti vdaka nemu som po 4 rokoch zufaleho snazenia sa o dietatko tehotna a som uz v 6 mesiaci....podarilo sa nam to hned pocas prveho plodneho dna kedy nam to on vypocital.SOM MU VELMI MOC VDACNA....pisala som o sebe aj na teme DR.EUGEN JONAS (pod tymto menom helenaxxx)

zuzzka.p

Ahoj ja mám skúsenosť a veľmi dobrú s Jonášovým výpočtom. Nemohla som otehotnieť pri prvom a ani pri druhom. Pri druhom som sa dala nalomiť od kolegýň aby som si dala vyrátať. A hneď prvý mesiac som skoro odpadla na teh. teste dve paličky. Ale tam musíte presne vedieť hodinu narodenia. Inak to nemá zmysel. Preto mnohý ho hania lebo im len mama povedala kedy sa narodili, ale ja som si to dala vyhľadať v zdravotnom zázname. Len teraz čakáme či sa narodí dievčatko ako mi vypočítal, ale ja pevne verím. Len to vyskúšajte.Jeho adresa je: Eugen Jonáš, Zakostolská 7, 94145 Maňa

dae

ahojte kamoska strasne tuzila po synovi a vdaka jonasovi ho aj ma.a taktiez nevedela otehotniet 10 rokov a riadila sa jonasovou metodou a podarilo sa jej to takze ja na to verim

Ivka 1

Bab napíš mi na mail ak hceš.Spolupracujem s gynekológom, mnohým ženám sme už pomohli pomocou produktov na prírodnej báze.

bab

Ahojte.Prosim, prosim nemate niekto spravnu adresu na Dr.Jonasa,alebo este lepsie hned prihlasku. Prosim ak ano tak napiste.My sa snazi uz rok a pol a nic.A zdravotne sme podla lekarov v poriadku tak uz vyskusam hocico.Dakujem

inuška

ahoj mne s jonášovou metódou to nevišlo, a pritom s manželom sme sa jej držali na 100%, naopak kamoške to vyšlo, asi to neplatí pre všetkých.Síce dieťatko máme ale inou formou, ale aj tak sme šťastní.

katika

ahoj ja nemam ale uz zacinam nad nou rozmyslat.tento tyzden som si pozicala v kniznici aj knihu teda skor taku 40 str. brozuru od dr.jonasa a iem asi do toho.mam problem uz rok nemozem otehotniet a uz ma to zacina deptat...