Klieste na mihalnice

mnamka257

mihalnice si vzdy vytacaj este nenamalovane-pretoze ked si ich vytocis s uz zaschnutou spiralou, mohli by sa ti mihalnice polamat.ale inac sa nemas coho bat

ketinka

no klestiky su niečo užasneee,moje mihalnice su ovela väčšie a ovela vytočenejšie ako ked si dám iba špiralu....bez nich ani na krok...

liii

Aj ja by som chcela vyskusat klieste, ale neviem ake si vybrat. Mozete mi nejake konkretne odporucit? A naozaj tak krasne vytocia riasy? Este som pocula o trvalej na mihalnice, skusal niekto?

Luulii

Ja s kliestami nemam skusenost ziadnu, ale pridavam sa k tomu prispevku nizsie, spirala Wonder Lash od Oriflame robi zazraky. Ja mam asi piatu a nedam na nu dopustit a klieste z Oriflame si idem zobrat aj ja, uvidime, co to bude :)

lizanka666

fraise............preco by mali vypadnut ?..poznam vela ludi co to pouzivaju dlhooo a nic sa im nestalo..ted samozrejme moze sa stat ak si davate uz po spirale..pretoze by sa malo davat pred....ja pouzivam klieste od mojich 13 a zatila mi nic nieje :)...............a mihalnic kazda ejdna casom vypadne po urctom case .....ci si ich tocis alebo nie :)................takze odporucam :)---....a podla mna tip zalezi podla toho ake ti vyhovuju :)...

katarinazilina

ahoj, robim s oriflame, mam tie klieste, ale nepouzivam ich. odkedy mam spiralu wonderlash (ta s tym ruzovym hrebienkom) vobec ich nepotebujem. ona vytoci sama, uplna parada.

rybana

ahojte, nemate niekto tie kliešte z oriflamu? akurat su v akcii za 99 sk a rozmýšlam že si ich kúpim len neviem či sú dobré. dikes:)