Mačička celý deň mňauči

Príspevok v téme: Mačička celý deň mňauči
uch

Ahojte mam problem s macickou. Velmi casto ma obdobie ruje 6dni je klud a ruja jej trva 5dni potom sa to stale opakuje cely den a vecer mnauci a vydava hlasne zvuky skriabe na dvere. Sterylizovana nieje moze to byt tym ze ma nadbytok hormonov? A treba ju dat sterylizovat? Uz som zufala stahujeme sa do bytu ale nechcem aby sa stazovali na nu susedia :/ ak mate nejake skusenosti poradte ni prosim

sterilizacia

Nechať ju napáriť je hlúposť, opustených a vyhodených mačiatok sú plné ulice a útulky sú prepchaté cez hlavu...

Jaja15

Pokiaľ sa s ňou sťahuješ do paneláka, tak sterilizácii sa nevyhneš....Alebo ano ale za cenu dobrých susedských vzťahov....cez noc v paneláku by sa mňakanie ozývalo v celom činžiaku, máloktorý sused by toleroval že sa 5 nocí nevyspí....takže kastrácia alebo nechať ju u niekoho na dome....

Biela Kobra

Ahoj. V tomto článku máš pekne vysvetlené, prečo mačičku treba čím skôr dať sterilizovať: alexandrapavelkova.blog.sme.sk

A tu máš presne opísané, ako to funguje a na čo sa máš pripraviť. Odporúčam mačičku hneď objednať na kastráciu k dobrému vetovi, lebo problémy sa budú zhoršovať. alexandrapavelkova.blog.sme.sk

Piecee

Jednoznacne sterilizovat. Tiez som svoju dala sterilizovat a uz nemnauci teda mnauci ale o dost menej a to len ak nema pozornost alebo je hladna. A je dokazane ze sterilizacia predlzuje dlzku zivota takze do toho :) das 40€ a je to