Nechcem byť gay

Valentin

Duchovná poradna - Duchovná pomoc uzdravenia a oslobodenia homosexulity počte 26 prispevkov do témy " Nechcem byť gay " na stránke forum.zdravie.sk

Kubo11

V roku 2002 americkí sociológovia Peter Bearman a Hannah Bruecknerová publikovali štúdiu, ktorá sa týkala 5 552 párov dvojčiat. Všimli si, že medzi jednovaječnými dvojčatami bola prítomná homosexualita v 7,7% u mužov a 5,3% u žien. Tá istá štúdia však pozorovala tiež zmeny sexuálnej orientácie počas života týchto dvojčiat a vedci si všimli, že väčšina týchto “prirodzených” zmien v orientácii (teda aj bez zásahu terapeutov) viedla k výlučnej heterosexualite, pričom 3% z nich mali v minulosti bisexuálne či homosexuálne cítenie. Tieto dáta priniesli jeden zaujímavý fakt. Počet osôb, u ktorých sa upravila sexuálna orientácia smerom k výlučnej heterosexualite je omnoho vyšší než aktuálny počet bisexuálov a homosexuálov dokopy. Inými slovami, uzatvára Whitehead, “bývalých gejov, ktorí sa vyliečili, je viac, než súčasný počet gejov”.

HMBI

Erino,ja mám 16 a som tiež gay,ale som cez to rád lebo aspoň baby nemajú primne strach o to žeby som ich nedaj bože znsilnil.To čo ty hľadaš to niesú kamaráti,ale debili,ktorí nevedia pochopiť to,že im od teba nič nehrozí.Ja mám kamarátov moji spolužiaci na strednej to vedia a sa somňou normálne bavia sem tam tak zasrandujú,že jeden príde ku mne zozadu a začne ma akože tentokať,ale inak to berú v pohode.Takže jedine čo ti ostáva hľadať normálných kamrátov,ktorí budú fakt kamaráti.Nikdy sa nepremeníš na hetero,lebo my máme túto orientáciu ešte odvtedy ako sme boli v bruchu,len až v puberte sa to preukáže keď už všetci začínajú dospievať a začnú si hľadať partnerov.Každý kto ti povie,že sa z toho dá dostať,tak už teraz ti vravím,že ti klame.Ja som skúšal najprv všetko možné na baby,ale vôbec nič ma k ním nepriťahuje,jedine čo môžem je byť iba ich kamarát,ktorý poradí.A čo ti môžem poradiť je to,že si hľadaj kamarátky,predsa ženy sa radi vypravajú s gaymi.Ja mám kamarátky a tie sa somňou pobavia normálne a keď potrebujú poradiť ohľadom vzťahov,tak im poradím,predsa mám už nejaké skúsennosti so vzťahmi.Radšej sa teraz zaoberaj na štúdium to je pre teba teraz najdôleýitejšie nie nejaká orientácia.Počkaj do 20-tky uvidíš či sa čo zmení.

09xz

Aj ja by som potreboval pomoc mám (13) a niesom si istý či som gay alebo nie ked som vonku z kamaratom ktorý je gay no tak sa mi zhnusí predstava o tom ze by som ho pobozkal alebo robil sním aj iné veci este nikdy som nepobozkal a ani nemal pohlavný stik z chalanom ale ked som sám no tak pozeram profili na (fb) chalanov a jednoducho sú pekný a sú sexy ale len ak som nadržaný (alebo ako to mam povedat) a pokial niesom nadržany no tak sa mi páčia ženy
(Jednoducho masturbujem na mužov a na ženy občas ake hnusí sa mi predstava o chalanovy prosííím pomoc ......fakt neviem čo stým .....

09xz

Aj ja by som potreboval pomoc mám (13) a niesom si istý či som gay alebo nie ked som vonku z kamaratom ktorý je gay no tak sa mi zhnusí predstava o tom ze by som ho pobozkal alebo robil sním aj iné veci este nikdy som nepobozkal a ani nemal pohlavný stik z chalanom ale ked som sám no tak pozeram profili na (fb) chalanov a jednoducho sú pekný a sú sexy ale len ak som nadržaný (alebo ako to mam povedat) a pokial niesom nadržany no tak sa mi páčia ženy
(Jednoducho masturbujem na mužov a na ženy občas ake hnusí sa mi predstava o chalanovy prosííím pomoc ......fakt neviem čo stým .....

Culak Valerian

Svedectvo uzdravenia z homosexulity mi duchovnu pomoc mi poskytla
Linka Valentin a OZ Rieky.Gmail.Valerian.Culak@Gmail.com

Gaygaygay

Takto - uz len tym, ze ti vobec napadne takato myslienka i ked vo forme "zabavy" svedci o tom, ze mas sklony sa stat skutocnym gayom. Skutocnemu heterakovi sa to tak hnusi, ze o tom ani nezartuje (ospravedlnujem sa gayom - nic proti vam nemam, len pisem, ako to citim). Takze naozaj mas k tomu sklony a tymto pisanim tu si to iba zhorsujes, resp. sa ti utriasa, ako skoncis, ked budes po puberte, ale asi si rovno zacni hladat priatela...