Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Príčesky

mia

no ja som mala na stuzkovej pricesok a nikto nespoznal ze to nie je su moje vlasy to zalezi ako si to upravis a ci ma rovnaku farbu ako tvoje vlasy.spoluziaci vedeli ze to nie su vlasy lebo cez noc by mi o tolko nevyrastli ale cudzi ludia hlavne baby mi vraveli ake mam pekne vlasy a takto proste a ked osm im povedala ze to mam pricesok necheli mi verit.ze kde osm si to davala robit a tak sa hned pytali lebo ze to vyzera ako moje prirodzene vlasy

llll

moje vlasi mi uz nechcu rast neviem preco stale su rovnake mohli by ste mi poradit ako to mam spravit aby mi zacala rast

klaudia1234

ahoj,no ja nosim pricesok,aj ked mam dlhe vlasy,obcas s i ho dam.moj manzel to vobec nerozozna,teda chlapy vobec nevedia rozoznat ci mas pricesok alebo nie,vyzera to pekne ak je pricesok pekny

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Príčesky - Fórum - ZDRAVIE.sk