Mam 14, ide o pomočovanie u mna alebo co to je?

Príspevok v téme: Mam 14, ide o pomočovanie u mna alebo co to je?
Marek14

V poslednej dobe sa zobudzam premoceny ako nie velmi ale mam mokre pizamo a postelnu plachtu. Nestava sa mi to kazde rano ale parkrat za tyzden Pritom cez den nestáva sa mi to. A pred spanim idem tiez na wecko tak co je to? Bojim sa to povedat mame alebo otcovi a bolo by mi to dost trapne s takim problemom íst za nimi. Vie niekto mi odpovedat co je to so mnou? Nechcem ist s takou vecou do doktora. Hanbim sa. Dikez

Jaja15

Marek14 zobúdzaš sa premočený alebo pomočený? Ak by išlo o pomočenie, tak to je cítiť močom - to je nezameniteľný pach, ďaľšie možnosti sú spotenie - cítiť potom alebo polúcia (výron semena počas spánku...

pomocnica

Asi tu myslíte polúciu...Ale keď je to pomočovanie...tak to nie je toto...ak to bude takto dlhšie, tak choď za tým za mamkou, ockom...neboj, veď to pochopia...to dáš...hlavne kľud, nestresuj sa, možno to nič nie je. ;-)
A chlapec asi veľmi veľa o takých veciach nevie a v siedmom ročníku na rozmnožovacej sústave asi nepočúval veľmi...:D Ja som si myslela, že na takýchto látkach pubertiaci počúvajú...:D no nevadí...ešteže existuje pán Google. :)
Veľa šťastia. :-)