voda v kolene

Príspevok v téme: voda v kolene
Verona

Ahoj
Asi pred rokom sa mi vytvorila voda v kolene. Bolo to bolestive- nieco mi popraskalo v kolene.. na druhy den to iste v druhom. nesportujem, chodila som po lekaroch a vyberali mi vodu.. po case to zmizlo, ale neskor sa to zase objavilo.. rok ma bolieva aj laket na pravej ruke. teraz mam casto opuchnute lave koleno. Lekari nevedia zistit co mi je. Tvrdia, ze mam nejaky zapal, ktori sa neda zistit ani z krvi. Jedine co mi pomohlo bola injekcia, ktora sa da tazko zaobstarat. Neviem to po lekarovi precitat, ale nejaka: Synovitis genus. Neviete mi nejako poradit?
Dakujem

cica1731

ja mam zapalene slachy v kolene cele ho mam opuchnute a doktor mi vravel ze mam a jvodu v kolene...ako liecbu mi nasadil ibalgin na utisenie bolesti...zapal sliach som si mohla sposobit na treningoch kedzze chodim na tanecu...len neviem ako sa mi tam mohla spravit voda

andrej510

no ja som si pri futbale zlomil koleno a roztrhal slachu a no bol som v nemocnici
a tahaly mi vodu z kolena ako no 2 krat ale boli to dost ale potom je to o dost lepsie ale ta bolest som v zivote taku nezazil no a teraz mam ortezu a je mi fajn.

Marek2712

Dobrý Deň.. Mám taký problém. Asi pred troma mesiacmi som si mierne narazil koleno pri nohejbale. Následne mi koleno veľmi opuchlo a mierne omodrelo.Tento silný opuch trval asi 3 dni. Pri chôdzi ma koleno veľmi bolelo a pri ohýbaní v kolene pukalo(čo mám až dodnes) Po nejakom čase ma veľké bolesti prešli .Dnes mám pravé koleno o čosi váčšie ako ľavé. Pri športe či pri chôdzi napr. po schodoch ma zvykne dosť zabolieť ,zablokovať no netrvá to dlho. stále bolesti nepociťujem. Myslíte že je v tomto prípade potrebné vyhľadať ortopéda? Ďakujem

karioll

moze to byt po uraze aj po zapale,niektori lekari ju vytahuju,je to dost bolestive,tak zvyknu pichnut mesocain.ini lekari tvrdia,ze vytahovanim sa to iba podrazdi a bude sa jej tvorit viac.treba na to fakt dobreho ortopeda,lebo ta ihla sa picha pri vystretej nohe z vonkajsej strany kolena z boku do velmi uzkej strbinky klbu.existuju aj lieky na to,picha sa to asi mesiac,raz za tyzden

Ignac

CAwte chcem sa spitat ako zistim ci mam vodu v kolene .. mam ju napuchnutu ale mozem chodit spat ohyybat vsetko len je spuchnuta tak co ? ...

xxxx

Dobry den,ja som padla na korculiach pred tyzdnom a hned potom som to mala iba strpnute ale v noci som sa nevedela otocit v posteli a musela som zostat 3dni doma ale nemala som to opuchnute velmi. Teraz ma to anu velmi neboli ale nevuem koleno uplne zohnut a mam ho napuchnute. Uz aj nirmalne chodim. Mamina mi hovori ze tam mam vodu ale ja nexhcem isr k doktorovi pretoze ja zle znasam bolest. Mna to boli za kolenom. Myslite ze tam mam vodu??

atevi_

po čase sa možno vstrebe. Ale prečo ti dal ibalgin? veď to nie je liek. Ale pozor, ja som raz brala , lebo ma bolel zub a brala som HAK a začala som špiniť.