Po prvo rande

Príspevok v téme: Po prvo rande
randalka

Ahojte. Dala som si inzerat,lebo ine moznosti zoznamenia sa:nemam. Jeden muz,ktory mi odpisal,mi bol hned sympaticky. Uz z pisania sme si dobre rozumeli. Vymenili sme si fotografie. Dnes sme sa prvy krat stretli. Boli sme na kavu. Odprevadil ma,ale stale som ako keby citila,ze nema o mna zaujem. Ked mi pri luceni povedal,ze si napiseme,tak som si cestou domov este hovorila,naco tuto otrepanu frazu hovoril,ked to nieje pravda. Z domu som mu napisala s vedomim,ze uz je koniec iba tolko,ze mu dakujem za dnesne stretnutie.
On mi odpisal to iste a hned nato,ze nabuduce ked pride skor (docestoval na stretnutie rovno z prace,robi vo Viedni),ze budeme spolu dlhsie.No iba ak chcem?
Naozaj som bola prekvapena,lebo zo stretnutia som mala pocit,ze sa mu proste nepacim. No on mi stale pise,doverne ma oslovuje. Tak som sa ho narovinu opytala,ci som mu sympaticka? Odpisal mi,ze velmi. Ja som mu nato napisala,ze som zo stretnutia nemala ten pocit. A on mi nato,ze praveze naopak. Aj teraz mi stale pise.
Ja len proste neviem,preco mam taky divny pocit,ze som si myslela,ze sa mu proste nepacim,ale reaguje a pise mi uplne inak. Chce sa stretnut. Je to inak muz v strednych rokoch.

WHISPER

zablokovali mi povodny nik , tak mám nový, vieš zlatko... :-D
ale tým chytrejším to už dávno docvaklo :-D že som to ja

randalka

Ahojte po dlhsej dobe.Idem k veci.Vtedy po rande sme si s tym muzom pisali dlho do noci.Odvtedy vobec.Uz som nanho aj zabudla,ked mi akurat vcera napisal,akoby sa nechumelilo.Po dvoch mesiacoch!
Pisal mi,ze ako sa mam,co mam nove?Vraj bol tri tyzdne v zahranici na sluzobnej ceste a este ine dovody ,preco sa mi ozyva az teraz.Ja som mu odpisovala pomenej a neutralne. Nerozvijala som komunikaciu. Zaklincoval to otazkami,ci som este stale sama,ci uz niekoho mam?Ja som na to vobec nereagovala,viac som neodpisala.
Dnes mi zas vypisuje.
Viete,som nastvata.Lebo vtedy mi povedal,ze odpisal na tri inzeraty.Zrejme medzitym absolvoval dalsie rande s inymi zenami,vyhodnotil,ze som asi nie najhorsia z tych vsetkych zien a preto mi teraz stale pise a zistuje,ci uz niekoho mam.Uz nemam onho zaujem prave preto,ze dva mesiace nic a teraz pise,akoby sa nechumelilo.Poviem mu,ze uz vztah mam.Aj ked to nieje pravda.

Lollka

Naozaj by som si nikdy netrufla povedat ze viem citat rec tela aj ze kazdy clovek ju ma rovnaku. Bola som na rande cez internet, pri prvom stretku som mala pocit, ze sa mu nepacim, ze je zo mna sklamany, tak divne pozeral. Potom sme sa isli prejst, kecali sme a on mi neskor navrhol druhe stretko a spytal sa ma, ci s nim nechcem stravit silvestra. A vtedy som si uvedomila ze som sa zrejme mylila, predsa by mi to nenavrhoval keby som sa mu nepacila. Dali sme druhe stretko, stravili spolu silvestra a sme spolu doteraz. Ak sa ti on ozyval a vyvijal iniciativu tak ten zaujem z jeho strany urcite bol, len si ho zle precitala. To ze sa odmlcal znamena len to, ze z tvojej strany potom videl nezaujem a pochybnosti. Neviem teda ci sa pacil tebe, ale ak by si takto neuvazovala mohli ste dnes spolu byt. Mohol byt len nesmely a to ze vela kecal to nevylucuje, niektori ludia sa snazia prave tym ze vela kecaju zakryt svoju tremu a mozno neistotu. Kazdy clovek je iny a nemozes vsetkych posudzovat podla nejakej sablony.

Violett

Romielo,napisal si-pytajte sa spravne otazky a naucte sa zacitit klamara po par prvych vetach. Ktore su to tie spravne otazky a podla coho rozpoznavas klamara ty?

lLily

gratulujem k "skoremu" zisteniu, Ghuhj

dost trapne, ze vas je tu tolko blbcov, co furt striedate nicky a nepzonate ani tak vyrazne osobnosti, ktore su cimsi typicke a je lahke ich spoznat uz po par riadkoch

Romielo

PS: urcite sa dnes da aj cez zoznamky najist kvalitny partner, statistiky to potvrdzuju. Len netreba hned po prvych sympatiach cez pismena a fotky zacat sa presviedcat ze prave tato osoba by mohla byt ta prava a ostanete na nej visiet ako autorka tohto prispevku. Velka chyba. Na zoznamkach je mozno 80 ci 90% odpadu. Kvalitneho partnera mate sancu najist vtedy ked miesto jednorazoveho hladania "objavu" urobite zo svojej pritomnosti a aktivity na zoznamke "preosievaci" proces, trpezlive hladanie malickeho kuska zlata v obrovskej kope hnoja. Proces ktory mozno potrva aj cele tyzdne a mozno mesiace ak nie roky, kym s niekym ozaj kliknete tym pravym sposobom. Pocas tohto obdobia si v pohode piste s viacerymi sympatakmi, chodte s nimi von asi tak ako keby ste sli von s novym kolegom ktory vam je jednoducho sympaticky. A pozorujte, pocuvajte, pytajte sa spravne otazky, pozorujte reakcie. Nebudte naivne. Naucte sa zacitit klamara po par prvych vetach. Da sa to. Nenamotavajte, spravajte sa prodzene, budte same sebou a sanca je ze ten pravy partner sa skor ci neskor zjavi. O tomto je uspech na zoznamkach. Ak tato rada pomoze, rad dostanem pozvanku na svatbu :)

Romielo

Pre boha mladez, prestante lestit od rana do vecera mobily a po prvom rande chodte na druhe rande ak je zaujem na oboch stranach, potom na tretie, na svrte, potom mozo pusa na licko, za rucicku po parku a tak. Nemozte ocakavat ze na prvom stretku cloveka spoznate! a nie vypisovat si hore dole a na zaklade pismenkovania robit uzavery o moznej buducnosti vztahu.