zápal močových ciest prosím o radu

franaO

krtakodobo mi pomohli produkty z brusnic ako dzus a caj, ale mala som caste a dlhodobe problemy so zapalom mocovych ciest. Nevedela som sa ich zbavit. Pomohli mi enzymy, ktore mi odporucila kamaratka. Uzovala som wobenzym a ten pomohol

WHISPER

brusnicovy džus, brusnice sušene, čierne ribezlie tiež sa dá kupiť džus, ja mam nasušene šípky ktore obsahuju vela vitaminu C-takze sipkovy čaj...

no a zas a znovu opakujem už X-tý krát na tomto fore.. to čo by vám mala povedať lekárka..!
ked sa liečite zo zapalu močovych ciest-je to pohlavne prenosne!
preliečiť by sa mal súčasne aj partner!
chlapi priznaky nemaju, ked sa s pomocou ATB vyliečite, vas frajer, milenec, nabiják sa neprelieči tak opakovane vás nakazí...
a je to ako začarovaný kruh a nechápete ako je možné že znovu máte zapal močovych ciest...no jednoducho! logicky..

frantiskaLL

pomáhajú brusnice a všetky produkty z brusníc ako džús a čaj, mne sa ale zápaly mocovych ciest casto vracali, skusala som vazne takmer vsetko ale aź ked mi kamaratka odporucila wobenzym, ktory som nasledne vyskusala stala sa zmena. Ten mi velmi pomohol

Misa7788

Ahoj..ja som pila urologicky caj s brusnicami, ale pila som ho doslova na litre. striedala som s vodou kde som si kvapla brusnicovu stavu (kupovala som v bio-obchodiku, vysokopercentny koncentrat). Potom mi doktorka poradila na prevenciu kuru - urovaxom. Ale to az po dobrati ATB.

mhmhmh

Jednoznacne. Kup si kanadske brusnice. U mna vyriesili dlhodobe zapaly mocoveho mechura, uzivala som preventivne a odkedy som zacala, uz sa zapal nevratil. A to som zapalmi trpela dlhodobo. Vzdy, ked som zobrala tabletku, zapila som pol litrom cistej vody. Stacilo jeden raz denne. Tuto radu som tiez nasla kdesi na internete, tak sirim dalej a dufam, ze ti pomoze :) Moj vtedajsi urolog mi totizto predpisal na prevenciu antibiotika :D akoze dovidopo, ale asi si nevedel dat inej rady, ked ma mal vkuse v cakarni

takze ano, pomaha urcite, a pre istotu si kup tie kanadske, teda aspon podla mojich vtedajsich informacii, mali najvyssiu koncentraciu brusnic