nedokážem mu veriť

Príspevok v téme: nedokážem mu veriť
kilovka

mám dlhší vzťah s chlapom, ktorý je pozorný (vrámci možností), vyznáva mi lásku, plánuje so mnou budúcnosť,ľúbi ma,trávi so mnou čas (vrámci možnosti) ..atď..
ALE
nedokážem mu veriť, neviem mu uveriť to, že nemá "bokovku"
Dôvod?
sme spolu málo, vždy chodí domov len na víkend.. a má v svojom blízkom okolí ženu..trávia spolu každý deň, spoločné záujmy a tak...
chcem mu veriť, lebo je úžasný ale stále ma niečo brzdí, našepkáva mi, nech mu neverím...
ten taký 6. zmysel :-(
čo mám robiť

micousko

Dvenaraz dakujem za radu. Som sice zena, ale ked mozete vy muzi, budem to praktizovat aj ja teda a myslim, ze aj viacere by mali. Naco vam davat vsetko, ked si to nevazite. Jedneho teda nech zaraba prachy, druheho nech sexualne uspokojuje, lebo ten, co zaraba uz nevladze, ak tak 2x zasunie a skonci skor, nez ja vobec zacnem, mysliac si aky je kanec, no a tretieho popripade na travenie volneho casu. Tak? Dobre.

Dvenaraz

To ze chlap dokaze lubit aj dve zeny naraz nie je nic nove pod slnkom. Hlavne ked mu kazda ponukne spektrum vyhod ktore sa doplnaju a robia ho stastnym. Ako sa hovori, chlap by mal najradsej jednu krasnu na ukazovanie, druhu dracicu v posteli, tretiu pracovitu karieristku aby zarabala a stvrtu dokonalu matku a gazdinu.....

AMANDAmandy

Ahojte....Milá milovala..Povedal ti už niekto,že 6 ty zmysel človeka neklame? Malá by si ho počúvať.,,lebo asi tá klame priateľ.Ja som toto zažila...Keď mi 6 ty zmysel a vnútorný pocit nasepkaval,že niečo vo vzťahu nieje v poriadku.A trvalo mi,kým som sa presvedčila...Tvojmu priateľovi to vyhovuje,no nerob zo seba naivku.,,ak s ním dostaneš..Ver,že to neskončí..Že každý deň budeš premýšľaťkde je...,či je s ňou.Takyto vzťah nieje dobrý,viemto podľa seba.Je mi teraz oveľa lepšie a pokojnejšie,akoby som sa mala umárať myšlienkami,,že či on a ona....Želám ti veľa šťastia a odvahy.

kilovka

sorry za odmlčanie...ale povinnosti nepustili
áno su kolegovia...ten čas chápem...ale spoločné majú aj záľuby ako šport napríklad....von nechodia len s kolektívom ale aj sami dvaja...teda naďabila som na správu kde volal on ju von...sami dvaja...
dôvod na podozrenie...a či ma sklamal...pár krát áno...že niečo slúbil a potom mi klamal...nič veľké ale dotklo sa ma to...
cez týždeň sa stretávať veľmi nedá...a ak áno tak sa spojíme nejako a spolu sme..
sú svetlé a tmavé chvíle....niekedy mam pocit že mam top muža a inokedy že mi niečo tají...
tá žena o mne vie...a ženaty určite nie je :D

kiddo

s tou druhou travi vsetok cas, venuje sa naplno jej ... ty si taka vikendovka ...

Toto predsa nikde nepisala. Ale napisala to tak, aby to tak vyznelo. Pravda je vsak taka, ze chodi do prace v tej istej firme, a preto "su spolu" kazdy den. Mimo prace sa stretnu iba niekedy a o okolnostiach nam zakladatelka nic nepovedala, co su to za akcie a kolko ludi sa tam zucastnuje.

Naviac sa nam zakladatelka odmlcala, ked sme si pytali od nej viac faktov, na zaklade ktorych by mala mat dojem, ze je jej neverny. Moc sa mi to nezda. Ale tak hlavne vela zdravia vsetkym.

O1

tak na toto nepotrebujes mat pocit ze nieco nie je ok, ani 6ty zmysel

ta zena vobec o tebe vie? a si si ista, ze on ti vravi pravdu a nie je ona jeho oficialna pritelka ci manzelka?
chlapi toto bezne robia ze hraju na dve (a viac) stran/y. vraviet ze ta lubi moze aj keby nelubil, reci su len reci
vidis to sama a aj to citis! jeho skutky su take, ze s tou druhou travi vsetok cas, venuje sa naplno jej ... ty si taka vikendovka ... halooo! ten pocit ti hovori aby si sa prebrala konecne, nieco je zle realne nie len v tvojom 6tom zmysle

lLily

to nevyzera na toho praveho, ked mas pri nom taketo pocity

otazkou teda je, naco rozvijas cosi s osobou, ktorej uz teraz nedoverujes a ak by vas aj nejaka buducnsot cakala, tak najskor dost pochybna, pretoze ty chlapa prose nebudes mat pri sebe neustale na retazi len preto, ze ked chvilu spolu nie ste, zazivas ci uz opravnene alebo neopravnene pochybnosti