Nevera pred svadbou

Príspevok v téme: Nevera pred svadbou
svadba123

Ahojte, ja sa chcem len informovať, o mesiac a pol sa vydávam a stále mi vrtá hlavou čo som spravila hned na začiatku vzťahu. Začali sme spolu chodiť a raz mojou hluposťou som ho poviedla. Za triezva by som to určite neurobila. Ale vtedy som ani netušila že sa budeme brať.Teraz som uplne iná bez neho nikam nechodím všetko sa ho pýtam a všetko mu rozprávam. No a chcem sa opýtať či to nejako vadí ked som ho podviedla na začiatku vťahu a on o tom nevie. Či to nejako vadí do manželstva. Alebo či bude naše manželstvo neplatné.

lLily

asi ta tvoja nevera nebola tak celkom koser, ked sa mu potrebujes ukazovat v celkom inom svetle

zmenila si sa, v poriadku.....no jak vies, ze zmenil aj on? zatoze ti o dlasej nevere nepovedal?
aha nieee niee, to len ty si podviedla po tajme, on nemoze....on by to nespravil....ale kdeze, obaja ste si podobni jak vajce vajcu

nech sa ti dobre spi aj nadalej, kym pride nocna mora

Fantasyi

Prosim ta v akej situacii? Ved, ked to urobil aj on a priznal sa ti, mala si to urobit aj ty uz davno.
Vsak pises ako madar, nikto nerozumie, co vlastne chces? Bud mu to povedz, alebo nepovedz, ty sa musis rozhodnut. My ti to mame ako vyriesit?
Vsak ty si detto ako Alisia vedla v teme. Normalne si myslim, ze si to vymyslate.

svadba123

Dobre Uzatváram tuto tému nemá to význam ale fakt by som chcela vidieť vás v mojej situácii a prajem Vám aby ste ju nemali tiež

Fantasyi

Dobre svadba a o co ti vlastne ide? Co od nas vlastne chces? Akoze sa bojis, ze ked mu to nepovies, vase manzelstvo bude neplatne, ale inak by si kludne vydrzala mu to nepovedat?
Suhlasim, ze si pokrytec.

lLily

tak to si vyslovene pokrytecka, ked ty nieco odpustis a druhemu tu moznost ani len nedas, ale tak vrana k vrane, stale si to myslim - cize aj on si za to moze, inak by tvoje zameranie uz davno vycitil

svadba123

To že sme to spravili navzájom raz na začiatku vzťahu neznamená že nám to nebude fungovať ... zmenili sme sa vidím to už dlho len pred svadbu má tak napadla táto otázka ... to sa akože človek nemôže zmeniť ? Sama som písala že na začiatku vzťahu som nedávala nejakú šancu ale nakoniec sme spolu a berieme sa a som šťastná že mám po ruke jeho a budem s ním ... tiež niektorým ľuďom by som tie kamene hádzala ja do hlavy každý spravil nejakú chybu čo ľutuje