SOM TLSTA :((

Príspevok v téme: SOM TLSTA :((
kikina

jezis ja som hrozne tlsta :( vsetci vravia ze nie som. ze som chuducka a naopak mala by som pribrat mozno, no ja sa vidim aj v zrkadle tlsta.ja mam pocit ze uz som ako tie anorekticky, ktore sa tak vidia. pane boze to moze byt? ano obmedzujem jedlo - t.j. snazim sa jest zdravo, nie mastne jedla a tak.. (ale cokoladku si neodpustim), zacala som posledny mesiac cvicievat dost..najprv to bolo 1x denne pol hodinky taebo pre profesionalov + 1-2 hod na korculiach a teraz to je ze rano, na obed aj vecer cvicim to taebo pol hodinku, no postava stagnuje. alebo to sa len mne zda? spalim tym taebom to co za den zjem? lebo ja uz som si neni ista.

pre info mam 178/57 a 21 rokov. mozno mi napisete ze mam v pohode vysku aj vahu ale nie nie je to v pohode. SOM TLSTA

Veronika L.

ja si myslim,ze pri vyske 178 cm je 57 kg aj dost malo takze sa mi skor zda,ze trpis podvyzivou a nie, ze si tlsta. Moja,ty si asi este nevidela tlse zeny to by si musela pri tej vyske vazit aspon cez 75 kg a potom by si mozno mohla povedat,ze mas nadvahu,ale este stale nie,ze si tlsta.... skor mas podla mna nabeh prave na to, co si spominla a to je anorexia - ano citas dobre, mas pocit, ze si tlsta, najradsej by si cvicila kazdy den, vlastne pardon - ty cvicis kazdy den a este k tomu 3xdenne. Ved ako v pohode, pohyb a cvicenie je zdrave, ale vsetko s mierou, ved pri takomto cviceni nema tvoje telo ani len trosku casu zregenerovat sa... ja tiez chodim na airobik, sice nie dlho,ale cvicim len pondelok a stvrtok lebo viem,ze telo potrebuje aj nacerpat energiu. A to co jes, tak to tiez nie je ziadna velka slava a ty mas este vycitky..... to je skor pripad pre psychologa a nie na rady ako schudnut..... sorry, ale je to tak.

Rada ti poslem fotky takych,ktore mali podobne nazory o svojej vyske verzus hmotnosti, boli "TLSTE" a tak chudli a nejdeli a cvicili az z nich zostalo to, co je na tych fotkach. Lebo takymto spravanim skor ci neskor skoncis ako oni :(

iza 122

ty nie si tlsta ale jebnuta ked sa ti pri vyske 178 zda 57 kg vela tak si vazne jebnuta a nie tlsta a toto ti povie kazdy normalny clovek co chces pocut ze nie si veru nie si ale ked si to myslis ty tvoja vec dievca bud rada ze mas taku vahu aku mas mozno neskor priberes a budes mat 77 kg potom budes nadavat len

fraisee

v prvom rade cvicit treba vediet. nie tak ze telo moris a trapis. potrebuje aj regeneraciu a pokoj aby sa spamatalo a aj svaly narastli. ved si presduduj nieco o cviceni, potom uz sa nebudes pytat taketo trivialne otazky.

cmuk

Ja ti neviem povedat ani ta karhat, lebo ja som nikdy necvicila, takze neviem si to predstavit, ja som si dala taku zasadu, ze budem cvicit az po pôrode:)))
Ale jest si veru nejedla vela, tak nemusis mat vycitky, este by si sa mohla aj napapat.

kikina

no dnes som mala na ranajky rohlik s maslom a zeleninkou, ale 6 kociek horkej cokoladky, a zeleninkovy salatik s troskou celozrnnych cestovin. asi nie vela.

cmuk a ty myslis ze to je vela, to co cvicim? no priznam sa je to dost unavujuce ta 3x polhodinka taeba pre profikov za den.. :( len keby viem ci to bude pomahat :(

MYSLITE ZE JE TO VELA TO CO CVICIM?

and

Moja zlata,myslim ze by si sa mala skludnit s tym cvicenim,si dost vysoka,pri 172,173,je normalna vaha57,ja osobne pri 56 vyzeram dobre,a Ty si daleko vyssia.Moze sa TI stat ,ze budes mat 40,tuto vysku a stale budes tucna...Ja som to zazila,tak uz stacilo.Myslim,ze uz nechudni,cvic,ale neprehanaj To.Urcite vyzeras velmi dobre.Vela stastia.A co je to postava stagnuje?Chces mat teda kolko?Ak to nie je tajomstvo.