Má to zmysel? Čo robiť?

Príspevok v téme: Má to zmysel? Čo robiť?
Lolly

Prosim o radu lebo uz neviem ako dalej. S priatelom som nieco vyse roka, je nam spolu v podstate dobre, sme si verny, sme spolu takmer vzdy ked sa da, smejeme sa spolu a tak, ale je tu jeden pre mna dost zasadny problem. Ja som velmi romanticka a citovo zalozena a on je uplny opak. Racionalny, antiromanticky. Sviatky ako valentin, Vianoce, vyrocie, narodeniny - odo mna vzdy nieco dostal ale ja som nedostala nic, na narodeniny mi povedal vsetko naj a tym to prenho haslo, slova lubim ta, milujem ta pre neho neexistuju, komplimenty tak isto ziadne od neho, ked mam novy uces alebo tak, ani si to nevsimne, pritom ja ho chvalim casto, alebo mu napriklad zvyknem navarit nieco dobre ale on mne nikdy, alebo ked sa snazim navodit romantiku on si z toho bud robi srandu alebo sa vobec nechyta a taktiez nijaka galantnost akoze napr. by mi podrzal dvere, obcas ma niekam pozval,nejak ma prekvapil, nic proste. Jednoducho neprejavuje vobec city, ziadne prejavy lasky a mne to strasne chyba. Niekedy ked vidim zalubeny parik alebo nejaku romantiku tak mam az slzy v ociach - ja nic take nepoznam pri nom. Rozpravali sme sa o tom, ale pre neho je to v poriadku, on proste ziadny problem nevidi, parkrat povedal ze tak to zmeni, ze teda bude sa snazit byt viac romanticky a pozorny, no realne sa nic nezmenilo.
On neni zly len sme asi privelke protiklady. Myslite ze takyto vztah ma buducnost?