Infekcia v ústach

Príspevok v téme: Infekcia v ústach
mischel

Mám jeden taký problém. Momentálne som prekkonala hnisavú angínu. Hrdlo ma bolí ešte stále, ale nie je to najhoršie. Do úst som dostala ale infekciu. Na jazyku sa mi spravil biely povlak, ďasná mám strašne zdúrené-opuchnuté, nemôžem žúvať, ten povlak sa mi usádza aj na zuboch. Ústnu dutinu mám ubolenú. Prosím, poraďte mi ako sa rýchlo z toho vyliečiť.

maria 333

Lekaren mirha potira sa usta, alebo 3 zlozkova tinktura tiez aj na herpes sa pouziva aj na vnutro ust ..tak lekaren kde aj robia tinkturi .Inak dobre je aj alkoholom nechaj v ustach par minut vypluj potom ,obcas alpa, a gencianka fialova ale to zase mas zuby fialove to by som iba na noc natrela.Bieli povlak das dole gse nakapkaj 1 kvapku na kefku a vytri jazyk, alebo citricidal citrovital je ale slabsi...Najlepsie je skor fac a vytieraj jazyk ide o chlamydie , streptokok,candida ...ak mas este aj cervene flaky ako gulicky tak streptokok v ustach inak skor candida ..

bubli123

Aj ja mávam pravidelne v ústach pľuzgieriky alebo sa mi vytvárajú na jazyku drobné vyrážky. No naposledy som mala pľuzgier z vnútornej strany dolnej pery veľký ako hrášok,možno aj väčší. Veľmi som sa zľakla. Potierala som si ho propolisovou tinktúrou,no zväčšoval sa aj tak. Len ma to nebolelo. No po týždni,raz ráno,keď som si ho potierala, chcel mi ten biely povrch zliezť,no začalo to krvácať. Tak som celý deň si ústa nepotierala. Ale zišiel mi ten pľuzgier aj tak sám a pod ním bol ďalší. Chvalabohu tento celý stav s hojením trval dokopy 2 týždne, ale zdalo sa mi to večnosť. Raz ako malá som takto spuchnutá bola už v nemocnici,mala som to vyhádzané až po hrtan, ale nevedeli mi pomôcť. Všetci sme sa báli s rodinou,že sa mi to dostane až na priedušky a neprežijem to. A to som dostávala len vitamíny a repíkový čaj. Až mám mráz po chrbte, keď si na to spomeniem. Takže ak niekto vie na to liek, ako sa tohoto svinstva zbaviť dlhodobo, prosím poraďte.

total151

awojki na penise sa mi spravili take cervene virasky nevie niekto co to moze byt a ako sa toho zbavim mam to iba no kozke

total151

awojki mam problem s ustami mam tam bieli povlak a strane ma to boli nemozem ani prezuvat poriadne nevie mi stim niekto pomoct ako sa mam stoho dostat prosim

pre mischeô

ja mam ete anginu nieje hnisava ale v ustax mam prene to iste no a stymi dasnami som sla ku zubarke a dala mi na to peroxid,a skus si dat malinovy sirup zevraj sa to dava aj malym detom ked maju infekciu v ustax

kayla

Dobry den!Ja mam tiez problem,trapia ma tzv.pluzgiery v ustnej dutine,a niekedy mam aj 2-3 naraz a je to velmi neprijemne.Prosim poradte mi ako sa ich zbavit!Dakujem

Ivka 1

Na to je dobrý First , je to čistá štava
prefiltrovaná cez sitá a sú k nej pridávané výťažky zo 17 liečivých bylín
a propolis, ktorý má antibakteriálny účinok. Vystriekať ústa firstom a potom
ďasná potierať gelom z aloe. Má to veľmi ukľudňujúci a liečivý účinok.

agina

Kup si v lekarni Australian tea tree oil, daj par kvapiek do pohara a kloktaj a vyplachuj usta. Vyborna vec a urcite ti zaberie.