Infekcia v ústach

Príspevok v téme: Infekcia v ústach
mischel

Mám jeden taký problém. Momentálne som prekkonala hnisavú angínu. Hrdlo ma bolí ešte stále, ale nie je to najhoršie. Do úst som dostala ale infekciu. Na jazyku sa mi spravil biely povlak, ďasná mám strašne zdúrené-opuchnuté, nemôžem žúvať, ten povlak sa mi usádza aj na zuboch. Ústnu dutinu mám ubolenú. Prosím, poraďte mi ako sa rýchlo z toho vyliečiť.

82timka

moj priatel ma už vyše mesiaca nepríjemne boliaci jazyk,najprv samu objavili malé vyražky no trva to už mesiac a boli ho to,nevie niekto poradit čo to je

RNG

GSE je 33% antimikrobialny prostriedok citricidal, spominany bol uz hodne. Oreganovy olej najdete napr pod
Google.sk
doplnky ,oreganovy olej
Tak isto kokosovy olej, najkvalitnejsi je extra virgin(extra panensky)

lea

Podla mna v tomto akutnom stadiu zaberie len antimykotikum. sup k lekarovi, predpise ti Sporanox alebo nieco podobne a za 3 dni si ok

tomáš

Prosím pána RNG o vysvetlenie čo je to za prípravok GSE, či je bežne dostupný ako aj oreganový a kokosový olej ktorý mi doporučil. Ďakujem

RNG

To je kvasna nakaza .
Antibiotika znicia vsetky bakterie v tele, aj uzitocne.Tie bakterie sa nazyvaju probiotika.
Vyrabaju pre nas materialy, ktorymi sa telo brani proti roznym infekciam
Dolezite je si ich co najskor dosadit
Dobre probioticke zmesy musia obsahovat niekolko kultur, poctom v Miliardach(bilions).
Najdes na Google.sk pod ; doplnky, acidophilus, bulgaricus,breve, bifidus

Ak sa chces toho zbavit rychlejsie, oskrab si jazyk lyzickou a pi kazdu pol hodinu glg horkaca(15-30 kvapiek GSE do pol litra vody)davka ma vydrzat 1/2 dna az den maximalne.
Tak isto pomoze tiez oreganovy olej
3x300 mg denne
Probiotika sa nemaju brat spolu s GSE alebo oreganom. Treba urobit pauzu aspon 3 hodiny, nech sa probiotika maju cas dostat do criev. Inac ich oregano alebo GSE v zaludku znici

Ivka 1

Mishel škoda,že si určite ďaleko na to,
aby som Ti dokázala pomôcť hneď. Mne sa
v takýchto prípadoch osvedčil sprej prvej pomoci zo šťavy z aloe,propolisu a liečivých byliniek,krorým sa ústa
vystriekajú a potom sa natierajú dužinou z aloe, je to také želé na hojenie rán.Môže sa používať aj vnútorne. Výborná je aj zubná pasta z
aloe. Veľmi dobre sa hoja aj afty v ústach.Zatiaľ skús vyplachovať ústa
odvarom zo šalvie.

mjaník

vyhľadaj akupunktúru-nech ti prelieči žalúdok a obličky(žalúdok tlmiť-schladiť a obličky podporiť,aby pomôhly schladiť žalúdok a problém by mal byť v krátkom čase vyriešený