Tunel do ucha

Simonne

Rozhodne si tam najprv vopchaj špáratko. Po kupeli ked budeš alebo tak ked budeš mať uvolnene svalstvo. Najlepšie je urobiť si vlastny rozťahovak z FIMO hmoty. Podla svojho gusta ako ti bude vyhovovať. POmaly postupne hlavne si ho nevyťahuj. Ak budeš posuvať nechaj si to tam minimálne 4 dni a posuvaj ďalej.

ajwika

mne zarastol tunel 18mm, nie uplne ale ciastocne ,lenze bola by to chyba nechat tak a tak idem roztahovat zas a znova.
ja som pchala do usi vsetko,fixu,stetec,pero,atd ale ak patris do skupiny kde aj najmensia spinka sposobi hnisanie,treba pouzivat kvalitne expander-y.
ja som si vdaka tomu,musela nechat par krat nechat stiahnut ucho a robit to zas,co je strata casu a najma casto i bolest.
a co som sa ponaucila,ze ked pouzijem oliv.olej na mastenie ucha,hned zanisa :)
goooood luck a ziaden strach,neskodi to!

Dejwid

Ja vám poradím s mojej vlastnej skúsenosti. Načo zbytočne míňať peniaze na slimáčiky a zbytočné kokt. Ja som si najprv dával do ucha špáratko potom vatové tyčinky, potom tuhu z pera a pohode sa mi to pomaly rozťahovalo, neskôr som si dal štetec, išiel som od najtenšieho konca až po najhrubší a roztiahol som si to na 8mm a nakoniec som si kúpil tunel 8mm a všetko pasovalo pohodičke :-) Takže tak .

Oui.

mattt- zalezi, aky typ tuelu. ak srobovaci, tak ten je rovnaky priemer, ako je udany.
ak nie, teda jednoliaty, ktory je v strede mierne preliaceny, udava sa hrubka v strede, to zn., ze po okrajoch je este o mm sirsi.
to v preklade znamena, ze ti pojde dost tazko do ucha, hlavne pri dierkach pod cca 8 mm to este dost tazko ide. vacsie uz v pohode idu, ja napr. mozem nosit cokolvek od 8 po 12 mm a ide to tam pekne.

matttt

zdravim ,mam otazku .. ak mam dierku roztiahnutu na 5 mm .. kupim si tunel velky 5mm .. tak sa mi tam vojde? .. je tam zapocitana aj hrubka stien? .alebo ako sa to meria ? dakujem za odpoved .

odp . na: mathew3210@azet.sk