Tunel do ucha

kamil

Ja mam 14 mm tunel a roztahoval som to z ihlicami,vrchnakmi od pera a secko mozne:D a tak za mesiac som to mal. A never hovadinam ze ti to nezrastie.Kamos mal 22 tunel,a teraz ma 1,6mm nausnicku v tom uchu,ja tiez minule mi vypadol tunel ked som spal,a rano som ho tam mal problem vopchat lebo ucho sa uz stiahlo.Kus to smrdi:D a v zime ti viac mrzne ucho.A kupuj lieh!:D ,zdvihne ti to hladinu bolesti to mi ver:D

ataeb

tunely sa zrastu.. a skor ako si myslite.. samozerejme ze nejake magasupy uz nie ale take decenty ano.. mne sa to tez velmi paci a uz dlhop nad tym uvazujem ze si to dam. a urcite by som to riesila v piercingovom studiu.. vsetko.. a nie tam podradne roztahovanie kadecim..

sonickaaaaa

ludia tunely do 10 mm sa este zrastu naspat potom, teda nebudete mat take velke diery v usiach ked budete mat 40, a vacsie sa daju normalne zasit, tak tu nehovorte debiliny ked neviete :)))

rio

Dá sa to roztiahnuť aj s bužírkou.ALE:musí byť riadne vydezinfikovaná a potom keď si ju už ideš dať do ucha tak si ju potri nejakou mastičkou (ktorá hojí rany,napr.:kalciová)samozrejme musíš si kúpiť bužírky od najmenšieho priemeru až po ten čo chceš aby si si nedotrhal dierku v uchu ;) meň si to podľa vlastnej potreby (keď ťa to už neštípe)a musiš si ju otáčať v uchu aby sa ti to nejak blbo nezrastlo (trochu to hnisá keď si to tam dáš) ;) prajem vela šťasia ale malo by ti to ísť,ja už takto mám roztiahnuté obe uši...

mimusa

no a hlane si tam nedavaj nic drevene najlepsie su akrylove alebo umele roztahovaky a naklepsie ti roztahovanie pojde ked kazdym dnom alebp odstupom dvoch dni si das o pol milimetra hrubsi roztahovak napr ked budes mar cerstvo prepychnutu dieru no ako ked nemas este vobec prepychnute ucho tak normalne si daj v nejakom zlatnictve a po dvoch troch tyzdnoch mozes zacat s roztahovanim

mimusa

no ahoj aj ja si prave roztahujem na tunel velkost10 mm a vyrabam roztahovaky ak chces vediet viac kontaktuj ma na pokeci mam nick malinka 160 mima