Tunel do ucha

okkk

skaramanga : okamzite vyber tunel u ucha a vycisti , velmi dobry je vyvar z repika a jojoba olej bohuzial je drahy , alebo skus ten hojivy zazrak z oriflamu ... a ten tunel okamzite vyber ... ked sa zahoji tak skus opatrnejsie roztahovat

skaramanga

prosím povedzte mid akto co si mam na ucho :( mala som už všetký velkosti ale nikdy take problemy ako teraz s 18mm čo mam v uchu :/ strasne mi z toho tečie hnis až to citim a jak sa pozrem do zrkadla tak ochu cele od krvohnisu :/

Monika56431

No ono to poväčšinou vždy hnisá pri rozťahovaní....lenže to si musíš pravidelne čistiť! :D Normálne si to vytiahni a vyčisti to dajakou alpou alebo najlepšie dezinfekciou ktorú zakúpiš za pár šupek hocikde v piercing štúdiu. :) A kludne si tam možeš vraziť potom aj ten tunel. Len si to ucho nenechaj odhniť a čisti to! :D :)

toni19971

ako dlho teba mat ten rostahovak v uchu ja ho mm us dva dni a hnisa mi chcel by som si ho us konecne vitiahnuut a dat si tam 3mm silikonovi tunel dik :D

Majo3250

Padli tu také slová že ked sa ucho roztrhne treba to využiť .... to je kravina !!! treba to zahojiť a potom ked tak začať odznova ja mám 10mm =) a roztrhlo sami ucho 2x a neni to sranda =)

Yacine

Caute...mal by som zaujem o tunel..no som v tomto novacik...v lavom uchu mam klasicku nausnicu...teda mam zacat predpokladam roztahovakom..poradte prosim aky roztahovak na zaciatok je naj..a je asi blbost mat tunel len v jednom uchu ...ci?..ak yb som chcel do druheho musel by som si dat prepichnut ucho..mam potom s roztahovanim cakat kym s anova dierka nezahoji?? prosim odpovedzte mi na mail tomas.durdan@gmail.com za kazdu radu vopred dakujem :))

rott

no ja mam momentalne 32mm a roztahoval som klasickymi drevenymi roztahovakmi hlavne pomaly a stale som to mal namazane nejakou mastickou od velkosti 20 som zacal oblepovat izolepkou aide to rychlejsie tak vela stastia :)

Diduš

Ahojte..ja mám tunel 10mm,mám plno rozťahovákov doma od najmenších po tie naj..bolo to clekom fajn,páčilo sa mi to,no ako som si dala tunel ma neskutočne začala bolievať hlava a akoby som strácala zrak. Bola som s tým u doktora a povedal mi,že sm si tým mohla poškodiť nejaké tie cievočky..tak radím dopredu,aby ste boli opatrný s tým.Kamarát to mal tiež,tak isto si to robil sám doma,no jemu sa nič nestalo,tak netvrdím,že to teraz bude s každým ako so mnou.

PanHrac

A nepotrebujes srobovacci
väčšina tých tunelov
su na okrajoch trocha väčšie asi o 1 mm
aby ti nevipadol

a ked mi mama vravela ze to bude blbo vyzerat ze mi budu hovorit jake to je skarede
povedl som jej ze ma netrapi nazor zakomplexovaných debilov