Probiotiká

Príspevok v téme: Probiotiká
m.

Ahojte, prosím Vás, aké probiotiká sú najlepšie. Viem, že tie, ktoré majú najviac živých baktérií, ale ja by som chcela konkrétne vedieť ktoré sú to,aby som zbytočne nevyhadzovala kopu peňazí za drahé neúčinné druhy. Skúsila som už všeliaké: Biopron, Super Dophillus, Acidophilus, Nutrilion B. Ja to beriem preventívne na zdravú mikroflíru, imunitu, proti kandide. A ešte by som sa chcela spýtať, nepoznáte nejaké v práškovej forme?

alzbetiena

*lexxa* tak podľa mňa si človek musí uvedomovať, že probiotiká berie preto aby sa mu uľavilo. Aby prišlo zlepšenie a úľava, či? Aj keď niekedy mám pocit, že ľudia berú probiotiká a pritom ani nevedia prečo ich berú, prečo práve tie pre ktoré sa rozhodnú a podobne :(

lexxa

xenia z môjho pohľadu nie sú. Fajn probiotiká sú také, po ktorých človek vidí aj zlepšenie. Po ktorých mu lepšie trávi. Po ktorých zmiznú bolesti a problémy po jedle. U môjho ocina problémy začali miznúť teraz, keď som mu naordinovala program Symprove. Už berie tieto probiotiká tretí mesiac a vidíme pokroky a to je pri užívaní dôležité. Aby mali účinok, taký aký od nich očakávame. Nič nie je podľa mňa v tomto smere dôležitejšie ;)

alzbetiena

*vrana80* tie probiotiká, čo si ty písala sú v kapsuliach ak sa nemýlim. A osobne si myslím, že nedokážu človeku tak pomôcť ako nejaké probiotiká, ktoré sú na vodnom základe. Predsa len v kapsuliach sú tie baktérie, ktoré by mali v žalúdku účinkovať tak sú sušené a to sa mi nezdá moc vhodné pre telo a pre správne trávenie

anicka89

emdzej tak človek má problém s trávením a ty sem prídeš s takouto vecou? Nehnevaj sa na mňa ale toto nie je niečo, čo by mi mohlo pomôcť. Tvoj komentár nie je vôbec na mieste. Ja potrebujem prísť na to ako sa z tohto problému vymaniť :(

emdzej

Navštevujete slovenské kúpeľné destinácie (podmienka) a chcete sa podeliť o svoju skúsenosť? Vyplňte prosím tento anonymný dotazník o lojalite kúpeľných klientov na Slovensku a pomôžte mi tým k finalizácií mojej diplomovej práce. :) Vyplnenie Vám potrvá maximálne 10 minút.
umbrela.mendelu.cz
Vám ochotným, ktorí ste si našli čas a vyplnili dotazník, veľmi pekne ďakujem.

anicka89

eimi prečo to bola pre teba priorita? osobne som nevedela, že môže byť nejaký rozdiel v účinku. Myslela som, že je rozdiel len vo forme podávania, respektíve užívania a tak, ale nie, že v takej dôležitej veci ako je účinok.

lexxa

Mesiac užívania za nami, teda za tatkom :) dostal predsa len probiotiká ako darček pod stromček, objednala som mu nakoniec ich až na tri mesiace aby čo najdlhšie ich bral, keďže ste mi písali, že na pár týždňov je to dosť málo. Takže pokračujeme ďalej. Najskôr bol skeptik, ale som ho uhovorila a berie pravidelne z čoho mám radosť asi aj väčšiu ako on :D

Eimi

lala podla mna nie je na mieste setrit peniaze ale potrebne je orientovat sa skor podla ucinkov, podla toho ako probiotika na cloveka posobia a cena je to posledne na co sa treba zameriavat ;)