Probiotiká

Príspevok v téme: Probiotiká
m.

Ahojte, prosím Vás, aké probiotiká sú najlepšie. Viem, že tie, ktoré majú najviac živých baktérií, ale ja by som chcela konkrétne vedieť ktoré sú to,aby som zbytočne nevyhadzovala kopu peňazí za drahé neúčinné druhy. Skúsila som už všeliaké: Biopron, Super Dophillus, Acidophilus, Nutrilion B. Ja to beriem preventívne na zdravú mikroflíru, imunitu, proti kandide. A ešte by som sa chcela spýtať, nepoznáte nejaké v práškovej forme?

lala8

Ja mam problémy s trávením a tiež som ešte nenašla probiotiká, ktoré by mi vyhovovali...myslím si, že treba len skúšať...je to síce veľa peňazí ale zdravie je prvoradé...mne kamoška odporučila zlavové kupony na -odkaz odstránený- . aspoň nejaké tie peniaze mi to ušetrí...

Eimi

domka tak najskor som si chcela Symprove kupit len na mesiac, ale riesila som s nasimi ze ci ma zmysel ist radsej do toho len na mesiac alebo na tri mesiace, predsa len je lepsie ked sa beru probiotika dlhu dobu aby tie bakterie mali cas na to aby sa udomacnili, zacali rozmnozovat a podobne, tak som si objednala akoby program na tri mesiace :) to ti nepoviem pretoze neviem ako to bude so mnou dalej verim, ze budem mat pokoj ale tak nechcem nic hovorit aby som sa nepreratala vies;)

Domka24

Eimi ako dlho berieš alebo si brala tie probiotiká? Mňa velice zaujíma ako je to potom po ukončení liečby. Môžu sa človeku tie problémy nejako vrátiť alebo sa dá proste nejako zabezpečiť to že už sa nikdy nevrátia? to by bolo to najlepšie :)))))

Eimi

anicka nie kazdemu to iste sedi presne ako si napisala, u niekoho je zdravie na tom horsie, co sa tyka prostredia zaludka preto je potrebne zakrocit raznejsie, ale ked u niekoho len zacinaju nejake problemy tak mozno aj probiotika v tvare tabliet pomozu, neviem u mna ked sa prejavili problemy so zaludkom, tak som zacala hlavat probiotika na vodnom zaklade, to bola pre mna priorita.

anicka89

danielittta laktobacily ti vyhovujú? ja som ich isté obdobie brala a nemala som nejaký pocit, že by mi pomáhali, neviem či to bolo tým že mne nesadli alebo čo, ale asi nie každému sedí rvanká vec no :/

danielittta

ked uz musim nejake probiotika uzivat tak jedine laktobacily swiss imunit, tieto mi fakt pomahaju proti nafukovaniu a krcom v bruchu

veronika89_8

Ten link co si sem dal tak som trosku zmatena pretoze o tych probiotikach som v zivote nepocula a nejako na slovenskom trhu asi ani nie su kedze si toto poslal. Mas pocit ze stoja za to?

lexxa

Ďakujem ti :) takže nemá nejako zmysel to ani riešiť na pár týždňov hej? Idem prezrieť stránku a ako sa teda to dá objednať a teda nahovorím tatka aby to začal užívať a uvidí sám ako mu bude. Bude to mať odo mňa ako vianočný darček aj keď neviem či to stihne prísť keď mu to dnes objednám :)

Domka24

7klaudiinka7 no dobre ale potom je to ako? Po tej liečbe? Tých dajme tomu troch mesiacoch? To by už človek teda mal cítiť zlepšenie áno? Len mňa by zaujímalo či je potom možné že sa problémy vrátia alebo ako ďalej potom pokračovať?