Nevysvetlitelne puto

Príspevok v téme: Nevysvetlitelne puto
nika001

Uz 3 roky chodim s jednym chalanom a vazne ho velmi milujem, planujem si s nim aj buducnost, on so mnou tiez. Ale je tu jeden chalan, ktoreho som velmi lubila pred mojim partnerom a on mna tiez, lenze nikdy sme spolu oficialne nechodili, lebo medzi nami vzdy nieco/niekto stal(o).Ked si tak spatne preberam nas "vztah", pripada mi to vazne ako telenovela, stavali sa nam vzdy take neuveritelne nahody, ktore vsetko vzdy pokazili.Casto som na neho myslela, hoci som ho 2 roky nevidela. Pred mesiacom som ho stretla a bolo to zvlastne, nevedela som, ako sa k nemu spravat(bol so mnou aj priatel).Myslim, ze on bol na tom tak isto, ze nevedel, co povedat...Dozvedela som sa, ze ma priatelku a ziarlila som!Z jeho pohladu a niekolkych narazok, ako sa ma obcas letmo dotkol som citila,ze je na tom tak isto ako ja. Ja si to neviem vysvetlit, nieco ma k nemu strasne taha, ale neviem, co to je, lebo lasku uz mam. Ked som mu po tom stretnuti odosielala e-mail, v ktorom som mozno napisala aj to, co by som nemala, kedze mam priatela, vyhodilo ma to zo schranky a moje 2-hodinove pisanie vyslo nazmar, lebo sa to neodoslalo a zmazalo. Ked som to napisala opat, stalo sa to iste. Mailov posielam denne niekolko a nikdy sa mi take nieco nestalo, zase ako keby to bolo naschval. Vazne neviem, co si mam o tom myslet. Zvlastne je, ze nech sa snazim akokolvek na neho zabudnut, stale mam pocit, ze stoji niekde v kute mojho srdca a caka na tu spravnu prilezitost.Ale kvoli nemu by som sa s priatelom nerozisla, to viem na 100%. Poradte mi, ako zistit, co za zvlastne puto je medzi nami. Pretoze stale som neprisla na to, preco mi ho osud privial do cesty. Vsetko, co som v zivote doteraz zazila mi nieco dalo, alebo ma poucilo, ale on - neviem.

nika001

Sarach,
porozpravaj sa s nim. Povedz mu uplne vsetko, co mas na srdci - kric, vynadaj mu...proste dostan zo seba vsetko, co ta tazi. Ja som to pred tymi 3 rokmi neurobila, lebo som bola zbabela, bala som sa, co mi na to povie, a on tiez. Obaja sme bez mihnutia oka zahodili vsetko pekne, co medzi nami bolo a mohlo byt. A teraz je uz prilis neskoro sa k tomu vracat. Kazdy mame uz svoj zivot a ja nepatrim do jeho zivota, on uz do mojho. Teraz mohlo byt vsetko uplne inak, keby sme boli k sebe aspon jeden jedinykrat uprimni. Neurob aj ty takuto chybu.

sarach

ahojte mam kamarata s ktorym sa poznam uz 3 roky od prvej chvile sa do mna zamiloval a pretrvava to stale.cez sms mi vyznava lasku aj cez telefon,priatelov,potom mi to povedal aj osobne....ale teraz ked sa stretneme citim nieco zvlastne neviem ci ho miluje nenavidim.....a on sa sprava tak tiez nevie cim ma zacat...

pytal sa ma ci chcem s nim chodit ale ja neviem pretoze mam vo svojich citoch zmetok
co mu mam povedat???? ako sa mam k nemu spravat??? PROSIM o URICHLENU ODPOVED DAKUJEM

nika001

ale jamilujem svojho priatela, neviem, co citim k tomu druhemu. a riskovat 3-rocny vztah kvoli tomu, aby som zistila, co ma k nemu taha, nechcem. Nie je to take jednoduche. A co by som mu povedala, ze nemozem na teba zabudnut,ale milujem priatela? jedine vysvetlenie by bolo, ze ich milujem oboch...