Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fyzioterapia - štúdium Piešťany, Nitra

kkatusik

Dobrý deň!

Študujem diplomovaného fyzioterapeuta ako nadstavbu na strednej škole. Chcela by som sa Vás spýtať o radu, či je uplatnenie aj takéhoto vzdelania aj keď nemám VŠ?
A ak máte nejake skúsenosti s VŠ na UJPŠ fyzioterapia, bola by som Vám za ne vďačná.

Katka

zuzu7899

Tiež chcem študovať v Piešťanoch no všetci mi hovoria že externe študium je bez prijímacích skúšok.Nikde som to nenašla neviete niečo viac?Prihlášku mám dávno poslanú .Ďakujem

Janna.1

Prosim Vas,velmi chcem studovat fyzioterapiu ale EXTERNE.Je podmienkou do Piestan mat strednu skolu s podobnym zameranim? lebo niekde to vyzaduju.Plus poprosila by som nejake informacie o prijimackach a celkovom studium..VDaka :)

titi

Velmi by som chcela ist na studium fyzioterapie a neviem ako sa tam mam dostat, totizto zistujem ci sa to da studovat externe a ci je to vysokoskolske studium,alebo sa to da studovat na strednej skole.Titi

starlingova

ahojky, ja studujem v KE fyzioterapiu, idem teraz do 3roc. ale zda sa mi to oproti martinu a blave slabe, takze na vychod moc nedoporucujem. inak je to super odbor, velmi sa mi paci. papa a nech sa dari v tych Piestanoch

Alternativa

:D :D. Verim, ze dcerka nas raz mozno aj v Piestanoch ako klientov viacerych z tohto fora bude stavat na nohy :D. A povieme, ta je dobra...prajem uspech, vsetko zalezi na dcere :D

trixix

Moja kamoška si do Piešťan podala prihlašku ako 2 miesto ak by ju neprijali na medinu. Ale podarilo sa jej dostať na medinu v Martine.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fyzioterapia - štúdium Piešťany, Nitra - Fórum - ZDRAVIE.sk