Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlpate ruky

zu.

Ja neviem ako stale mi rastua neviem čo s tím hovorí mi moja mama že či som normálna lebo mi budú rásť ešte viac a veľmi rychlo mi rastu a aj ked sa opalujem tak ani nevidno že som na tom slnku bola veľmi má to trápi pretože sa mi spolužiaci smejú a nemienim to počúvať ďalej je to hrozné miestami na telesnej si v tričku s krátkym rukávmi pripadam ako gorila pomôže mi prosím niekto?

ginngi

sasinka... skus epilator, ja mam... tiez taky podobny problem, :) a odkedy mam epilator, tak nim epilujem jaj, ani neviem, proste ked vidim, ze nejaky ten chlpok, je vonku, :) tak-- vtedy, ono ti tie chlpky zriednu...a zjemneju.. ja som aspon nim spokojna.. :)

sasinka

mne na rukach netrapai vobec chlpky..mne ich vobec nevidno..este ani raz som nemusela holit..klop klop..ale traia ma nohyy......co mam robit?ja si to holim normalne ziletkou,ale asi po 5 dnoch treba holit znovu..skusala som weet,ale ked som si ten krem natrela na nohu strasne ma stipalo..musela som hned zotriet,a co bolo najhorsie zostali mi vyrazky,asi tak tyzden..neviete mi poradit nieco??ale take realne nieco..dik

ginngi

pree tuuuu ??????????? nesibe! aj ja si holim, a co je na tom, a keby si vedela kolko dalsich dievcat... si holi... sice ich nemam menej,ale co uz, aj tak som spokojna... a vzdy lepsie ich je holit, ako srihat!!! :DD to je na smiech, preboha.. to si neviem predstavit.. ze by som ich strihala :D

kuk

normalne si ich strihaj, malymi noznickami ich skrat. vobec to nebude vidno, ze to nie je rovnomerne..vysusaj, nic za to nedas, ja to praktizujem uz roky. nestriham uplne, ale tak 2/3 z dlzky idu dole. najprv si zo mna robili srandu, ked ma videli ich strihat, ale nikto si to nikdy nevsimol, kym ma nevidel strihat.

D_nika

s tym sibanim... tak mne napr. po holeni vazne zredli a nerastu tak husto, nechapem preco. a preco to tak nie je na nohach? tam mas inu strukturu chlpkov.. tie na rukach su jemnejsie...

suera

no sibat nesibe... mne po oholeni jak na rukach tak i na nohach uz pomali skoro nerastu..a neviem cim to je...akorat ze na nohach rastu o trosililinku rychlejsie..co sa tyka tvojej kamaratky..nemozes to brat tak ze je kazdy rovnaky..niekomu to zabera a niekomu naopak..tak co riesit ?

??????

sorry ale sibe vam? moja kamoska si oholila ruky a ked jej to dorastlo mala ich este viac chlpatejsie ako predtym...tak neviem neviem co ja na tom pravdy ze chlpky zjemneju...preco to neni potom tak aj ked si holime nohy? takze pochybujem ze holenim ruk chlpky jemneju a miznu. Radsej by som odporucala si ich nafarbit nejakou svetlou farbou na vlasy, aspon by ich tak nebolo vidno.

daduša21

ja si ruky epilujem,a som prekvapena,ze to vôbec ale vobec neboli,len 1x a teraz uz vobec,odporucam,a chlpky zriedli

suera

ahoj..no ja si ich tiez holim holiacim strojcekom a s gelom na holenie..chlpky , ak mi dorastu, co uz mi v podstate skoro ani nerastu..tak mi ich ani nevidno napriek tomu , ze mam velmi svetlu pokozku...zalezi od typu pokozky :) ale ja odporucam holenie :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlpate ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk