gardnerella- liecil sa niekto?prosím..:-(

Príspevok v téme: gardnerella- liecil sa niekto?prosím..:-(
vanilka1100

ahojte,nema niekto skusenost s liecenim gardnerelly? pred tromi tyzdnami som mala mykozu,liecila som sa clotrimazolom,potom mi robili kultivaciu a zistili mi tam vselico,kvasinky,e-coli. dostala som unasyn a sporanox,po dobrati kontrolna kultivacia a teraz len masivne gardnerella,dostala som entizol oralne aj vaginalne,mozem sa spolahnut,ze mi to uz prejde? uz som zufala. dakujem

vanilka1100

RNG,dakujem za ochotu a radu ohladne mojich tazkosti s gardnerellou,len by som este chcela vediet ako dlho treba tu aloe uzivat a v akch davkach. Mam nejaky zdroj,co predava ciste aloe. Dakujem

RNG

A zabudol som na najlacnejsie, zinok a selen. Nie sice extra silne, ale zvysuju obranu proti virusom a su potrebne pre mnoho inych funkcii tela

RNG

Vela virusov v nas zije cely cas, telo ich udrzuje na uzde, takze sa neprejavuju(herpesy, Epstein Barr, hpv a ine)
Ked telo ale oslabne(hlad, pechladnutie, bakterialne nakazy, ine mikroby), tak sa prejavia
Lekari maju velmi malo prostriedkov proti vyrusom, tie ktore maju su dost nebezpecne(vela postrannych ucinkov), takze ich pouziju len vo vaznom nebezpeci. Inac sa spoliehaju na matku prirodu a ludske telo, ktore obvykle virusy "skroti"
Moju odpoved, obavam sa ,si pochopila az pridobre.
Ak si chces posilnit obranu proti vyrusomspecificky, je na to plno prostriedkov v prirode, napr. vitamin C(megadavky, niekolko gramov minimum) echinacea, astragalus, vytazky z bazy atd
Ja by som odporucal ale silnejsie prostriedky a sirokospektralne, ako extrakt z olivoveho listu a aloe, ciste.
Najdes pod : doplnky, aloe 99.3%, olive leaf

RNG

Vela virusov v nas zije cely cas, telo ich udrzuje na uzde, takze sa neprejavuju(herpesy, Epstein Barr, hpv a ine)
Ked telo ale oslabne(hlad, pechladnutie, bakterialne nakazy, ine mikroby), tak sa prejavia
Lekari maju velmi malo prostriedkov proti vyrusom, tie ktore maju su dost nebezpecne(vela postrannych ucinkov), takze ich pouziju len vo vaznom nebezpeci. Inac sa spoliehaju na matku prirodu a ludske telo, ktore obvykle virusy "skroti"
Moju odpoved, obavam sa ,si pochopila az pridobre.
Ak si chces posilnit obranu proti vyrusomspecificky, je na to plno prostriedkov v prirode, napr. vitamin C(megadavky, niekolko gramov minimum) echinacea, astragalus, vytazky z bazy atd
Ja by som odporucal ale silnejsie prostriedky a sirokospektralne, ako extrakt z olivoveho listu a aloe, ciste.
Najdes pod : doplnky, aloe 99.3%, olive leaf

RNG

Vela virusov v nas zije cely cas, telo ich udrzuje na uzde, takze sa neprejavuju(herpesy, Epstein Barr, hpv a ine)
Ked telo ale oslabne(hlad, pechladnutie, bakterialne nakazy, ine mikroby), tak sa prejavia
Lekari maju velmi malo prostriedkov proti vyrusom, tie ktore maju su dost nebezpecne(vela postrannych ucinkov), takze ich pouziju len vo vaznom nebezpeci. Inac sa spoliehaju na matku prirodu a ludske telo, ktore obvykle virusy "skroti"
Moju odpoved, obavam sa ,si pochopila az pridobre.
Ak si chces posilnit obranu proti vyrusomspecificky, je na to plno prostriedkov v prirode, napr. vitamin C(megadavky, niekolko gramov minimum) echinacea, astragalus, vytazky z bazy atd
Ja by som odporucal ale silnejsie prostriedky a sirokospektralne, ako extrakt z olivoveho listu a aloe, ciste.
Najdes pod : doplnky, aloe 99.3%, olive leaf

vanilka1100

Ivka,skusam Ti pisat na mail,ale vracia sa mi to,nemam nastaveny outlook,tak som len opisala adresu z okienka- siveta@orangemail.sk,je to spravne?

vanilka1100

RNG,okrem toho som sa na nete docitala,ze gardnerella je v posve normalne,akurat sa velmi premnozila
a ty vravis,ze je to virus,tak ja uz nechapem,ako sa to ku mne dostalo,mam staleho partnera