Závislý na masturbácií

Príspevok v téme: Závislý na masturbácií
Ondrej47

Dobrý deň. Mám 16 rokov a som závislý na masturbácií. Neustále na to myslím,masturbujem aj 6x za deň. Som odtrhnutý od spoločnosti,vždy sa ponáhľam domov domov aby som sa mohol uspokojiť. Skúšal som 3 dni bez toho,ale bol som mega nervózny a nedalo sa to vydržať. Ako s tým bojovať?. Chcem s tým bojovať pretože ma to psychicky ničí. Som kresťan a chcem s tým prestať a počkať do svadby,ale tá závislosť je veľmi silná.

Mirchan

Ahoj, poznám to ,niesi jediný kto má takí problém ja s tým tiež neviem prestať,som približne v tvojom veku (puberta alebo inak tyneger) a tiež som katolík, nie som nijaký odborník ale len ti chcem poradiť aby keď chces s tým prestať tak postupne nie prestať na 3 dní (skusal som to aj ja a mal som z toho iba depku a každý sa ma pýtal čo mi je

Mirchan

Ahoj, poznám to ,niesi jediný kto má takí problém ja s tým tiež neviem prestať,som približne v tvojom veku (puberta alebo inak tyneger) a tiež som katolík, nie som nijaký odborník ale len ti chcem poradiť aby keď chces s tým prestať tak postupne nie prestať na 3 dní (skusal som to aj ja a mal som z toho iba depku a každý sa ma pýtal čo mi je