Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

seratia odborný názov marcescens

helka5656

dobry den, dcere zistili tuto bakteriu, doktorka nam oznamila, že ina liecba ako injekcia nezaberie, mala ma 6m. Ako dvojmesačna bola jednu noc hospitalizovana na detskom oddelení, ... zatial podavame kvapky Pleumolysin a do nošteka Sterimar, prosivm viete nam nieco poradit, aby sme predisli podaniu atb injekčne?
dakujem!!!

RNG

Serratia je gramnegativna bakteria, patri medzi tzv nosocomial-ne infekcie, take, ktore sa obvykle prenasaju na pacientov v nemocniciach.
Pravdepodobne "horkac" by ju mal vynicit pomerne rychlo(15-30 kvapiek GSE do pol litra vody)Pre istotu by som zobral aj 3x300 oreganoveho oleja, keby bola tato bakteria nahodou rezistentna na citricidal/.
V najhorsom pripade by som pouzik striebornu vodu(koloidne a iopnicke striebro) a pouzil ju aj na vyplach nosa, tak ako sa da pouzit aj" horkac", ked je infekcia v nosohltanovych a sinusovych priestoroch.
Na pitie davka striebornej vody (5-10 ppm)je 0d lyzicky kazde 3 hodiny az po 1 dl pri otrave zaludka narazovo.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

seratia odborný názov marcescens - Fórum - ZDRAVIE.sk