akaa polohaa:) ?

Príspevok v téme: akaa polohaa:) ?
suns

ludia poradte, mali sme s priatelom sex len raz, a to v polohe on sedel s rozkrocenymi nohami a ja na nom tiez tak.... blanka je prec, v pohodke, len teraz nevieme vymyslet polohu, ktora by nam vyhovovala... aby som sa mohla ja uvolnit a on tiez..lebo je taky mimo zo mna, ze mu trosku nechce stat:) takze co poradite??? diiiik

suns

mengelenge, super, dik:) jj, panic:) tak fajna rada.... hej, to s tym uvolnenim je asi najdolezitejsie..tak fajn typ ..takze ziadna porucha, ze ho jaksi neposlucha... oki, este raz dik, maj sa:)

mengelenge

Heh, ahoj, presne tento istý problém sme mali s priateľkou. Chalan bol pravdepodobne tiež panic. Myslím že nazačiatok je nalepšia misionárska poloha. ty si ľahneš na posteľ, roztiahneš sa a chalan ľahne na teba s nohami (skoro) pri sebe. Takto sa obaja najviac uvoľníte a bude vám to najpríjemnejšie. Svojho chalana dráždi, pred sexom najlepšie ústami alebo dlaňou po žaludi. Ak vám to výjde a chalan sa náhodou spraví po pár sekundách tak treba počkať tak 20 min, skočí sa vymočiť a vtedy pokračujte. Viac vydrží a bude to na 2. krát celkom dobre a zapáči sa vám to. Bude vás to motivovať do budúcnosti a začnete rozvíjať sexuálny život, ktorý je medzi partnermi dôležitý :) Ahoj.

qiu

tak skús polohu že on bude ležať a ty budeš na ňom... Pri tejto polohe si môžeš sama udávať tempo akým ti to vyhovuje...