FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Zapchate ucho

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Zapchate ucho" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    januška01.07.07 13:32??.??.45.174

Dnes som si cistila usi a akosi som na to prave zostala nahluchnuta.mam ho uplne zacpate.co sa na to da dat? dakujem

• huhu07.09.13 20:28??.??.218.188

dobry den chcela by som poradit po ,,sprchovani mi vosla voda do laveho ucha uz druhy tyzden mam zapchate ucho nakvapkala som si usne kvapky nepomohlo to skusala som aj olejove usne kvapky ani to nepomohlo prosim o radu

• sajdka11.08.13 18:08??.??.18.81

Aj keď sa to niekomu bude zdať smiešne ,dnes sa mi stalo toto: okolo obeda mi do ucha vletela nejaká muška a asi vďaka mazu tam zostala uväznená cca 10 minút.To boli také rachoty ako keď štartuje Jumbo Jet a ste od neho 10 metrov.Potom sa mi ju neviem ako podarilo dostať von(nevidel som ju) a odvtedy nepočujem na pravé ucho, napriek tomu, že som si ucho čistil tyčinkami a aj tlakovým prúdom vlažnej vody.Normálne sa mi točí hlava akoby som bol pod vplyvom alkoholu.Je 18:10 a skúšam nájsť v Blave pohotovosť ale to je niečo neskutočné !Uvidíme čo bude zajtra. Podtýkam ,že mám skoro šesťdesiatku a u lekára som nebol asi pätnásť rokov. Tak mi pomáhaj pánboh.

• Tanixa03.01.13 16:46??.??.176.14

Ahojte :) viem že sú to už staré príspevky ale aj tak sa k téme zaľahnuté ucho vyjadrím, ja to mám totiž teraz :) teda...takto, mala som zaľahnuté pravé ucho a lekár mi ho vypláchol...teraz naň počujem super ale mám pocit že to druhé ucho, ľavé ako keby ostalo zaľahnuté, neviem či to je tým že to vypláchnuté je teraz oveľa čistejšie a je to iba môj pocit že to nevypláchnuté je zaľahnuté a časom sa to vyrovná, alebo si mám dať pre istotu vypláchnuť aj to ľavé nevypláchnuté? Ďakujem

• johny22205.09.11 13:18??.??.195.248

teply olivovy olej pomohol, nechal som ho trochu posobit a ztvrdnuty maz bol vonku

• tom 123420.04.11 15:20??.??.149.94

ta striekacka je dobra naplnim ju teplou vodou a pomoze mi to

• la nuit29.12.10 16:33??.??.126.146

Ahoj pozeram ze vsetci mame rovnaky problem.Mne zalahlo v jednom uchu potom ako som vysiel zo sprchy a usi som si utrel do uteraka jedno my ostalo take nahluchle.Mam pocit takeho ciastocneho upchatia.Je to trocha neprijemne a este k tomu ani dobre nanho nepocujem.Dal som si kupit audispray tak som zvedavi.Ak my to nepomoze skusim este tu spomynany Aurecon ušní sprej .RAz som uz mal upchate usi a pomohlo my jedine vyplach ucha to je ucinne na 100%

• soffa25.12.10 10:27??.??.10.75

kup si octove kvapky narychlo v lekarni,tie pomahaju..alebo nech ti v lekarni poradia.a spytaj sa aj na usne sviecky.daj si to do googlu tam ti o tom pisu viac

• Mova25.12.10 10:20??.??.218.145

Mám taký problém, asi pred dvomi rokmi som na čistenie uší používala Audispray ale raz po jeho aplikácii do ľavého ucha som zrazu prestala počuť, tri dni pretrvávala neskutočná bolesť a v uchu mi stále zaliehalo. Tak som sa vybrala k lekárke no tá mala dovolenku a kým jej skončila bolesť prešla. Sprej som prestala úplne používať ale vždy keď si čistím uši hocičím iným sa to už opakuje. Prestanem na ucho úplne počuť na 2-4 dni, bolí ma, cítim v ňom tlak a stále mi zalieha. Vie mi niekto poradiť čím to vyriešiť alebo ako postupovať? Ďakujem

• jordan02.10.10 13:16??.??.12.45

mam opuch pod lavym rebrom. uraz som nemala žiadny. čo to može by´t

• mimus7802.10.10 07:31??.??.72.224

prosim pomozte mam bulimiu nenehavajte ma v tom samu

• laskonka11.10.09 17:03??.??.141.127

Ked som bola mala, mala som zalahnute po kupeli v usiach... Nakoniec som isla k usnemu a mi ho vycitstil s injekcnou striekackou, do ktorej napustili vlaznu vodu. Vysliel mi odtial tvrdy maz... Bolo ho velmi malo, ale aj napriek tomu som bola hlucha... ale pomohlo to.

Ak nechces ist k usnemu, tak v lekarni dostat sprej, ktory cisti usi bez toho, aby si si ich citila vatovymi tycinkami este. Ten roztok je velmi dobry vraj... (ja osobne som verna tycinkam)...

Popripade to skus ty s tou injekcnou striekackou... ved to je bezbolestne :)

• zuzic10.10.09 19:18??.??.143.62

ked uz tak certicka:) ale teraz mi velmi, velmi krivdis ved ja som slusne, mile, rozumne, suverenne, obcas trochu tvrdohlave a dost drze dievcatko:))) ale nie vsetko tak v norme:) no tak uz vies velmi vela:) no nehajme to tak, ale nemohol by si mi prosim ta pekne podrobne vysvetlit ako sa vyplachuje to ucho?:) to ma len tak napadlo ze info do buducnosti sa moze zist:)

• bingham10.10.09 03:45??.??.41.249

Ano ano pekne si to napisala.... :)) ty si taky certik cooo ??? :)))

ty ty a co si vymyslas ved ja o tebe nic neviem, tak sme si vyrovnany :))

• zuzic09.10.09 20:01??.??.143.62

no pekne a to zas preco? si aspon dvadsiaty clovek co mi to povedal a ja stale nechapem preco... ved som to velmi pekne napisala:)))

• bingham08.10.09 22:16??.??.41.249

Zuzic ty si mi ale cislo.... :)))

• zuzic08.10.09 21:17??.??.143.62

nieeeeeeee bingham jasne ze nie kedy som sa ja bala:) ale mam len take obavy ci to moc boli:) nie teraz naozaj vsetky ucky, mama, kamoska ma posielaju za usnym tak som skoro aj isla kym som nenasla toto:) takze hadam to pocka, ved zatial sa mi "len" zlievaju zvuky:) ale ty nemusis vzdy odhalit moje slabe stranky:))) ved ja o tebe nic neviem a ty o mne uz pomaly vsetko:)

• bingham08.10.09 20:51??.??.41.249

Alee zuzic hadam nemas strach :))

• zuzic08.10.09 20:49??.??.143.62

no uzasne ta pistol uz zneje ovela lepsie:) tak to tam urcite nepojdem tak skoro...kym sa to este da prezit tak skoro tam nepojdem:)

• xxxx08.10.09 20:35??.??.55.29

Ziadna iniekcna striekacka, ale striekacia pistol. To bolo kedysi. Neboj najprv doktorka nastavi ci ma voda spravnu teplotu. Dost to v uchu huci, ale potom ked prestane tiect voda, zrazu ziadna bolest a mam pocit, ze pocujem lepsie ako nikdy predtym.

• zuzic08.10.09 19:25??.??.143.62

ajaj ja by som asi mala na vyplach ale tak velka injekcia ma desi:((((((

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch