Zapchate ucho

ostrosluch

Ďakujem vám, RNG, devilman, za ten olej, neskutočná úľava to je po troch dňoch poloohluchnutia! Večer teplý oliváč a ráno už odľahlo :) Podobne ako iní písali, peroxid ani morská soľ nezabrala.

Anna222

Stala sa mi taka smiesna vec...niekedy si na noc davam stuple do usi a tie moji su z takych 3 penovych guliciek no a mne ta posledna zostala v uchu...neviem co s tym nejdeto von. Pomoze vyplach ucha u doktora?

devil.man

LUdia ziadne kvapky nedavajte ja som si ta daval . ani nepomahalo .. ale teta mi poradila jednu vec.. olej na varenie obicajny olej .dajte do mikrovlny na 15 sekund potom viberte na lizicu nalejte a naliat do ucha .. po 30 minutach ucho budete mat ako nove . potom len s teplu vodu vicistit a uzz budete mi vdacni.

Lougi

Ucho sa dá vyčistiť aj ofukovacím balónikom (ktorý sa používa na čistenie objektívov) napusteným teplou vodou.. dá sa bežne kúpiť v obchodoch s fotoaparátmi a príslušenstvom.

huhu

dobry den chcela by som poradit po ,,sprchovani mi vosla voda do laveho ucha uz druhy tyzden mam zapchate ucho nakvapkala som si usne kvapky nepomohlo to skusala som aj olejove usne kvapky ani to nepomohlo prosim o radu

sajdka

Aj keď sa to niekomu bude zdať smiešne ,dnes sa mi stalo toto: okolo obeda mi do ucha vletela nejaká muška a asi vďaka mazu tam zostala uväznená cca 10 minút.To boli také rachoty ako keď štartuje Jumbo Jet a ste od neho 10 metrov.Potom sa mi ju neviem ako podarilo dostať von(nevidel som ju) a odvtedy nepočujem na pravé ucho, napriek tomu, že som si ucho čistil tyčinkami a aj tlakovým prúdom vlažnej vody.Normálne sa mi točí hlava akoby som bol pod vplyvom alkoholu.Je 18:10 a skúšam nájsť v Blave pohotovosť ale to je niečo neskutočné !Uvidíme čo bude zajtra. Podtýkam ,že mám skoro šesťdesiatku a u lekára som nebol asi pätnásť rokov. Tak mi pomáhaj pánboh.

Tanixa

Ahojte :) viem že sú to už staré príspevky ale aj tak sa k téme zaľahnuté ucho vyjadrím, ja to mám totiž teraz :) teda...takto, mala som zaľahnuté pravé ucho a lekár mi ho vypláchol...teraz naň počujem super ale mám pocit že to druhé ucho, ľavé ako keby ostalo zaľahnuté, neviem či to je tým že to vypláchnuté je teraz oveľa čistejšie a je to iba môj pocit že to nevypláchnuté je zaľahnuté a časom sa to vyrovná, alebo si mám dať pre istotu vypláchnuť aj to ľavé nevypláchnuté? Ďakujem