ma baba pozyvat prva von?

Príspevok v téme: ma baba pozyvat prva von?
otazocka

zaujimalo by ma co si o otm myslite - ma alebo enma baba pozvat na uplne prve stretko. dufam ze sa vyjardia aj chalani. je to vecna dilema a myslim ze tu nejde o nejaku odvahu ale o nieco ine. dokonca ani damske casopisy s anevedia dohodnut, atial co jeden tvrdi, ze zena moze pozvat na prve stretko a dat vztah do pohybu, druhe radia cakat. aky jje vas nazor, resp. vlastna skusenost. je medzi nami vekovy rozdiel (nic nerekonatelne - 6 rokov) lenze problem je v tom ze nemam 18.teda ja si myslim, ze on tam ten problem vidi. sme z jedneho mesta a pozname sa mesiac. mame na seba kontakt, piseme si, ale to stretko akosi nebolo. a ja ho asi chcem. ako to stretko myslim :) ale pride mi hlupe pozvat ho prva

otazocka

ja nie som ten typ co padne chalanovi len takdo postele. to by sa musel inakokolo mna tocit a mat ma rad. on je zlaty vsetko ,ale ja som s avelkarta sklamala a nechcem to opakovat

lea

No ak ti pomoze moja osobna skusenost: velakrat sa mi stalo, ze sa mi nejaky chalan velmi pacil, pripadal mi dokonaly. tak som s nim isla na kavu alebo len na drink pri bare. a zistila som, ze je v podstate nudny a nezaujimavy. a keby som na ten drink nesla, mozno by som dodnes o nom snivala ako o nejakom idealy. takze lepsia je action, aspon budes vediet na com si. len sa nenechaj rychlo zbalit. lebo ked som mala 17 som inak uvazovala ako teraz ked mam 30

lea

no tak ja by som to riskla. ked to neskusis, budes stale snivat o tom, ze ste mohli byt spolu. no a ked chce len sex, tak urcite na to rande pride. - takze velke riziko odmietnutia nehrozi :-)horsie, co bude potom nasledovat..

otazocka

viete, ono sa lahko vravi pozvi ho, 17 je fajn vek. lenze stat tam budem ja a pozvem ho tiez ja. a akodmietne budem ho stretavat, minimalne rok, kym neodidem na inu skolu. kamositvrdia, ze keby nemal zaujem nenapise prvy. ale ja o tom pochybujem, podla mna chcel byt len mily. a naviac v rozhovoroch aj v pisani viackrat nadhadzueje temu sex. neberte to takze som nejaka konzervativna, ale nmyslim ze sa pozname 3 tyzdne a taketo temy by zacinat nemusel. mozno majukamosi pravduze len zbytocne na nom hladam chyby az toskoncim skor akonieco bude. on je totiz taky mix vsetkych chalanov co sa mi kedy lubili

lea

vsak 17 je super vek! vies co by ini/ine za to dali :-). neviem na co caka, vsak nemas 14. skor sa zamysli, ci fakt ma aj on zaujem