Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám komplexy z vysokej postavy

Príspevok v téme: Mám komplexy z vysokej postavy
michelle

Mam 17 rokov a mam zo svojej vysky neskutocne komplexy........ziadny chalan ma nechce lebo ze vraj som jak zirafa.....mam 172cm a neskutocne by som chcela mat menej..........neda sa nejak zmensit????? Preco vsetci chalani chcu dievcata co maju od 158 do 165?????? to neni feeeeeeeer, preco mi vraiva ze som jak zirafa??? som fakt tak vysoka????

Carie

Co blaznis? Ja mam 174 cm uz od 14-tky a nikdy som nevidela, zeby to chlapov odpudzovalo. Nejakych zakomplexovanych krpatych mozno, ale o tych predsa nestojime nie?

xyzz

lioness ok, tak ideme rátať ;) Poznám asi 9 vysokých báb, z toho jedna je silnejšia.. to máme 9:1, potom nízkych samozrejme poznám veľa, tak vezmem len moju triedu.. 18 báb, z toho 9 silnejších, to máme 2:1 ;) a nesnaž sa ma presvedčiť, že vidíš na zástavkách a uliciach čo vysokú, to tučnú holku, pretože ti proste neuverím ;) a myslím, že ani nikto v tejto téme. Nehovorím, sú vysoké a tučné holky, ale určite nie v takom pomere ako nízke

jankaaaaaaaaa

nikto nepise ze sa chce podobat na modelky ci misky, ale tie zeny su symbolom krasy - platia im neskutocne peniaze zato ze prezentuju tu ci tu znacku, predvadzaju sa na molach, obliekaju im tie najdrahsie saty.. robia sa na nich reklamy na vseliaku kozmetiku.. a preco asi? lebo to na nich vyzera dobre.

Excita

Lioness, mas pravdu, ze nie vsetky missky su pekne, ale zda sa mi to z tvojej strany hlupe napisat, ze len ta jedna bola pekna. Chcela by som vidiet teba ked tak odvazne hodnotis :D :-)
A ja sa im nepotrebujem podobat, ja robim v mode uz dlho a som nadmieru spokojna s tym, ako vyzeram a rozhodne by som s nikym nemenila. :)
Ty spochybnujes vseobecne zname veci. :)
Neviem, ale skus si len viac vcimat okolie a realitu a mozno casom pochopis, o com pisem. :)

jankaaaaaaaaa

liones, vo svojom prispevku som napisala slovo vidiet trikrat a raz s preklepom Y. potom ked som si to vsimla som sa smiala z toho ze som napisala vYdiet

sway.

lioness_01 len ti pisem,ze mas odchylku :-) Nieco ako ked su chlapi na 80kg baculky..Ved vysoki ludia su vseobecne povazovani za atraktivnych z prozaickeho dovodu - ze to lahodi oku.Preco myslis,ze vymysleli pre zeny vysoke topanky a vacsina,ked chce vyzerat dobre,tak si ich aj obuje?:-D Ale ty rada rypes v temach,v ktorej ma mlade dievca uuuuplne zbytocny komplex,ktory absolutne nie je na mieste,vsak? Tak pochop,ze sa asi zle citi,ked teraz vytrca..To,ze ty mas iny nazor snad nikoho neovplyvni v objektivnom posudeni :-D
Keby sme sa bavili o 190cm pre zenu,tam uz moze byt problem s vyberom partnera atd..Ale 170 - 180 nie je ziadna zirada,ale dievca s predpokladom,ze ked nezanedba postavu,bude vacsinou ludi povazovane za atraktivnu kocku.

lioness_01

jankaaaa :D nevadí... to je milé, keď si niekto dobré opraví na zlé a ešte sa aj smeje, lebo si myslí že akú blbosť napísal prv :D

lioness_01

excita, OMG... ty sa chceš podobať nejakej "misske" ? ? ?

ja viem len o jednej peknej misske - z roku ... tuším 1996 - Vlaďa Hreňovčíková... od vtedy som peknú missku nevidela - logicky, žiadnej z nich by som sa pdobať teda nechcela :)))

ale je to milé, že niektoré to tu beriete tak vážne s týmito pochybnými súťažami... tiež som to tak prežívala, keď som mala asi 9 rokov :D

Excita

Presne tak, ja som to uz pisala aj do klubu vysokych zien, ze je to super byt vysoka.
Ja mam 177cm a nosim opatky denno denne. A moje kamosky su tiez cca 175cm+- a vsetky sme chuducke. Muzi si musia utierat sliny ked prejdeme okolo... :)
Lioness: samozrejme ze missky a modelky su symbolom krasy, inak by sa im zeny nechceli podobat a muzi by po nich tajne netuzili, nemyslis? :) Asi si nevies ani len predstavit, kolko penazi sa toci v modnom biznise, v modelingu plnom krasnych vysokych zien... :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám komplexy z vysokej postavy - Fórum - ZDRAVIE.sk