Mám komplexy z vysokej postavy

Príspevok v téme: Mám komplexy z vysokej postavy
michelle

Mam 17 rokov a mam zo svojej vysky neskutocne komplexy........ziadny chalan ma nechce lebo ze vraj som jak zirafa.....mam 172cm a neskutocne by som chcela mat menej..........neda sa nejak zmensit????? Preco vsetci chalani chcu dievcata co maju od 158 do 165?????? to neni feeeeeeeer, preco mi vraiva ze som jak zirafa??? som fakt tak vysoka????

yy

jeziis holky co tu riesite...hambit sa za vysku 172 cm?? viete kolko dievcat yb vam to zavidelo?mat postavu modelky? je sice pravda ze mozno chlapci sa hladaju tazsie...ale nieje to koniec sveta...takze budte hrde na to, ze mate 175 a krasne dlhe nohy..nez yb ste mali mat 160 ...ja mam 171 a niekedy by som este par cm naviac prijala..takze hlavu hore :P pa

Adulka

Ja mám 165cm. Ale 172 vôbec nieje nejaká strašná výška. Úplne normálna. Keby si mala nejakých 185, to už je iné.. Netráp sa..

poliewoocka

Toto je uplna banalita...To sa pohybujes medzi chlapmi s nanizmom?Len pre priklad,ja mam 177 cm a moja sesternica dokonca 185.Ale ani toto nie je problem.Ludia maju tendenciu robit si problemy umelo.Je tu dokonca aj tema "Som krasna,asi sa zblaznim..."

jana123

prosim ta ty mas komplexi ze si vysoka ja mam tiez vysku 172 som zena strednom veku a chlapi sa obzeraju aj teraz za mnou aj mi lichotia

vini

no ty si teda pripad:D ja mam 178 a som spokojna zatial ved muzi byvaju aj 192 tak to je dost velky rozdiel, keby si bola mala zas by ti mohol vadit prehnany vyskovy rozdiel medzi vami tak bud spokojna aj modelky su vysoke ak ti to pomoze:D

henrieta321

tak prepacte a co mam povedat ja? mam 14 a 172cm...a vobec si nepridem vysoka..prave naopak obcas sa zdam sama sebe taky zaprdok..a vdaka mojej vysky som modelka..uz teraz a nahodou mne to vobec nevadi...je to sexy...

kajaaa

ja som v 17 rokoch merala okolo 180 cm.. teraz mam 181.. tiez sa zo mna niekedy ostatni "smiali" ale nevsimala som si to.. teraz som hrda nato ze som taka vysoka. dievcata mi zavidia postavu modelky, a chalanov pritahuju dlhe nohy. a ver tomu ze oblecenie vyzera ovela lepsie na vysokych zenach ako na nizkych.. preco myslis ze modelky su vysoke..? takze kasli na ostatnych a bud rada:P

motylik333

prosím ťa 172 cm nieje vobec veľká výška...ja mám tiež okolo 170 cm a vôbec si nepripadám vysoká,podľa mňa je to tak akurát.. :)