Mám komplexy z vysokej postavy

Príspevok v téme: Mám komplexy z vysokej postavy
michelle

Mam 17 rokov a mam zo svojej vysky neskutocne komplexy........ziadny chalan ma nechce lebo ze vraj som jak zirafa.....mam 172cm a neskutocne by som chcela mat menej..........neda sa nejak zmensit????? Preco vsetci chalani chcu dievcata co maju od 158 do 165?????? to neni feeeeeeeer, preco mi vraiva ze som jak zirafa??? som fakt tak vysoka????

weronha

nebude to naahodou tym ze ty chalani ti nesiahaju ani po pas??takze ta ani nemozu dakam pozvat na rande leboo...by si museli postavit rebrik aby ti dali pusu?? nesu nahodou oni 145centimetrovy?hm?hm?hmm??bud rada..ja mam 165centi a aj tak ma nikdo nechce..chlapi su taky ze vzdycky chcu to co nemaju :D

micuko

booze co vymyslas? krasne modelky vysie od teba a ty sa trapis koli 172??????? skor by som chcela trochu vyrast byt tebou... nechapem ta vazne

lilun

Asi ti trochu sibrinka bo kvoli tomu fakt komplex mat nemusis. Ti co sa vysmievaju, tajne zavidia. Mne hovorili od prvej triedy zirafa, mi to bolo luto a teraz sa idu o mna pobit. Taze hlavu hore, sme krasne :))

seno

nuz a to je uz co za sprostost, komplex menejcennosti z vysky u baby? to hadam nie :D dnes je problem najst pekny vysoke baby, secky su krpate:) ako krpate zlate... ale vysoke ci velke zas viac...to...:) sexy :) viac krasy :) co ja aspon viem, tak z vysky komplex mat nebudes, mozno z vahy hm? z vysky predsa nie, vysoke baby su vyhladavane, cenne a malo !

malinqa

hhh ty mas komplexi? baba ja mam 150 cm vysku a kazdy mi hovori, ze jaka som malinqa :D kazdeho koho stretnem a vies ako tazko si kupujem rifle alebo nejake ine nohavice? kks o tom ani nehovorim...si IDEALNA HOLKA, takze nebud zakomplexovana, ale naopak....SEBAVEDOMAAA, lebo mas na to dovod :)))

zdrawoweda

co ti sibe?????? teraz neviem ci si nahodou nerobis srandu.................... sak mas dokonalu vysku, kludne by som si na tvojom mieste este pridala par cm....

dudulka

hej!!!nemozes byt taka vysoka,lebo 172cm vobec nie je vela...modelky maju okolo 180 a navyse...ja mam 169 a som jedna z najmensich z triedy...
klud michelle...prihlas sa do modelingovej agentury...bud spokojna sama so sebou,to ti doda viac sebavedomia a ukaz vsetkym ze byt "vysoka" nie je hendikep,.... :}