Triquilar

jhhjkn

ja ho beriem a nepribrala som ani gram...a beriem ho 2 roky.. akurat asi skoncim s antikou lebo po dlhom case to kazi chut do jedla..aspon mne

fufula666

baby to vazne sa z toho triquilaru az tak pribera a je az taka hrozna...?vcera som bola u gyn. a predpisala mi ho a teraz neviem ci ho mam zacat uzivat...

....:-))

PRECO MUSIM POCKAT NA MENSTRUACIU KED MI LEKAR PREDPISAL TRIQILAR??MUSIM TO ZACAT BRAT LEN CEZ MENSTRUACIU?CO SA STANE AK SI ICH DAM SKOR??MOZTE MI PORADIT ??

verdza

Tato antika je v pohode. Aj ked zo zaciatku som bola divna z nej ale po mesiaci dvoch to preslo a uz vsetko v pohode. ani ziadne babetko ani nic.. Nic som nepribrala tak som s nim uplne spokojna a cena mi presne vyhovuje:-)) odporučam:-)

ghandi

kazdemu hak sadne inak. a nemozes tu bruna hovorit aka je triquilar zla a neviemaká a ze vsetky ostatné su ok.
pretoze akakolvek antikoncepcia- HAK myslim je rovnake svinstvo, a ked sa niekto schováva za znacku a aká je drahá, neznamená ze je lepsie, akurát sa na tom dobre nabalia vyrobcovia.

leanka

viete mi poradit ako to presne funguje ked si chcem posunut menstruaciu pri brani tabletiek triquilar a ci to zachovava taku istu ucinnost aj v tom obdobi proti otehotneniu?

007lentilka

...ahoojte...ja tiez beriem triqiular....uz skoro 3 roky a som s nim velmi spokojna....nikdy mi nebolo zle, uplne pravidelna menstruacia...ziadne priberanie a cenovo naozaj veeeelmi vyhodny....