Triquilar

canadian-doll

Uzivam Triquilar uz 7 rokov. Menstruaciu mam presnu doslova na hodinu. Krce, ktore som v minulosti mavala, teraz uz nepoznam. Hmotnost sa mi nemeni, akurat sa mi zvacsili prsia - co je premna vyhodou :-) Taktiez mi to pomohlo s akne a mastnou pletou. Ziadne depresie som nezaznamenala.
Je dobry, fakt!

livka21

Ahojte,ja beriem Triq.uz polroka, sice som nepribrala,ale sa mi riadne zväčšili prsa,co je zle,lebo ani predtym som ich nemala malé.inak s nimi nemam ziadny problem.

haepi

moja sestra ho brala, ale nic moc. existuju aj lepsie antikoncepcne tabletky, co sa tyka ceny, su podla mna jedny z najlacnejsich... existuju aj lieky, ktore ti upravia plet, avsak tie najlepsie z nich ta vyjdu aj na 300 SK na mesiac. Ale najlepsie ti urcite poradi gynekolog...
:)

bethy

Ja si myslim ze je velice v pohode.Ziadne nalady ani depresie, ani nic podobne.Dokonca sa mi zlepsila chut do jedla a este som aj schudla. 8)

petrika

ja som brala triquilar 3 roky lebo som nepravidelny menzes, ale potom som ho prestala brat a menzes som mala aj tak rozhadzany ako pred tym. kym som ho brala tak som mala pravidelny a ziadny problem, vobec som nepribrala, ale cakala som ze po troch rokoch uzivania budem mat prirodzene pravidelny menzes.

ally

ja beriem triq. uz asi dva roky a musim povedat ze sa mi po nom krasne upravila menstruacia ktora bola pred tym uplne nepravidelna (aj len 4x do roka), a uplne sa mi vycistila plet-mala som problemi s akne asi 10 rokov-strasne som pre ne trpela a od kedy som zacala brat triq. nemam uplne ziadne akne