Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prirodna kozmetika

zuzanka98

mohli by ste mi napisat, ze ake certifikaty by teda mala mat prirodna kozmetika, co by mala splnat? Citam prvykrat o niecom takom, ze toto je dolezite, preto by som rada sa o tom nieco viac dozvedela.

denanusa

Sunka myslím, že si veľmi dobre podotkla v úvodnom príspevku to s tým certifikátom. Prírodná kozmetika by mala spĺňať isté podmienky a tým pádom by mala mať aj certifikáty. Pred dvomi rokmi som musela začať riešiť problém s názvom suchá pleť, dovtedy som absolútne netušila, že nie je kozmetika ako kozmetika. Dnes už viem, že je veľmi podstatné pri výbere pozerať na certifikáty a na zloženie. To je alfou a omegou. Teraz používam radu LL REGENERATION od ANNEMARIE BÖRLIND a suchá pleť je minulosťou.

alizzz

pekny den chcela by som sa s vami podelit o moje skusenosti s prirodnou kozmetikou pouzivam kozmetiku happyskin velmi som spokojna a viem ze je to naozaj kvalitka lebo je to madarska kozmetika a tam vyhralo ich vela produktov cenu najlepsi produkt roka :) vrelo odporucam dokonca maju perfektne vecicky na kozne problemy od akne po ekzem ktore naozaj pomahaju

Bubliii

Odporúčam ti navštíviť bioobchody, pomaly každé mesto dnes nejaký má, a tam máš 100% bio produkty, môžeš si poskúšať, ovoňať, pobrať vzorky...

Barsella

Nebudem rozhodne doporucovat, lebo to zavana reklamou, ale mne sa pacia kremy od sibircanky. Niekto uz pisal, ze nie su prirodne, lebo obsahuju vodu, avsak s tym sa velmi nestotoznujem. Osobne pouzivam zensenovy krem a kupujem znamej aj mumiovy. Mam 35.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prirodna kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk