Lieky a dovolenka

agina

Nenormalne sa tam tesim, mame 5 hviezdickovy hotel, hadam tam sa mozem spolahnut na nejaku tu kvalitu a nemusim trepat pol kufra liekov. Zrejme tam budem z ovocia jest tak max. melon, aby sa mi fakt nic neprihodilo.

RNG

Ber probiotika, kazdy den.
Ja si v Mexiku umyvam zuby v miestnej palenke(mezcal) a nosim si zo sebou koloidnu striebornu vodu, GSE a olivovy list pre istotu.
Samozrejme, musis brat plno vitaminu E a olejovat sa casto.
Nevypekaj sa, slnka dostanes dost aj tak. Na nasu bielu europsku kozu je tam slnka privela a vsimni si miestnych, ani s ich tmavou kozou sa nikto nezdrzuje na slnku viac, nez je nevyhnutne potrebne.
Nejedz nic surove, ak sa chces na 100% poistit voci parazitom(amebalne hlavne, ale mozne aj bakterialne infekcie)

poliewoocka

Zuby sa mimochodom maju umyvat nasucho cize ked si das pastu na kefku to sa uz nema namacat vodou!A ustnu dutinu si potom vyplachni nejakou fajnou ustnou vodou.

alti

Este v spojeni s vodou ma napadlo, ze ani lad si nedavajte do drinkov. Je pripraveny z ich vody, ktora nam nesedi. Cize ak si ustrazite pitny rezim s nezavadnou vodou a neprezeniete davkovanie slniecka, tak budete s najvacsou pravdepodobnostou OK.

agina

Ved prave nechcem posobit ako hypochonder, ze pol kufra budu len lieky.....ideme zaciatkom septembra, ale si myslim, ze tam bude horuco este riadne.Klobuky, okuliare a opalovacie kremy je samozrejmost.

poliewoocka

Zajdi k doktorke,nieco jej podstrc,oboznam ju s tym kam ides a ona ti predpise potrebne antibiotika.Ostatne si kup v lekarni-do nosa,proti bolesti...