baby pomozte ....

Príspevok v téme: baby pomozte ....
nikike

predvcerom som uvidela mojho chalana ako sa bozkava s inou .. a on este mi v pohode potom ako ma uvidel pozdravil.. chapete.. akoby nic ! ci toho ! no dobre... ale ako mu to mam vratit ? uz som sa poriadne vyplakala.. ale teraz sa mu chcem pomstit ! musim mu to vratit ! poradte prosim.. nechcem to nechat len tak.. chcem aby mu to bolelo tak ako mne ! tak ako mu to mam vratit ?

poliewoocka

Agina mas pravdu!Ale nikike-ty sa ho nevzdavas,slovo vzdavat sa znamena ze stracas nieco na com ti zalezi...a po tom co ti urobil si myslim,ze ti nestoji za to

maťa

Tiež som takéto niečo zažila a zaručene súhlasím s ostatnými, ignorácia ho bude štvať najviac na svete. Ten ktorí, to urobíl mne sa potom stále plazil, vyvolával, písal ale ja som bola čistý ignorant s úsmevom na tvári.

agina

Absolutne sa na neho vykasli, nestoji ti za to,aby si sa nim este dalej zaoberala.Apropo, pomstou nic nevyriesis, len mu dokazes, ako strasne ta to serie.Pardon za vyraz.

poliewoocka

Vratis mu to tym ze ho budes ignorovat s usmevom na perach!!!Na 100 percent to pomaha!!!Nebude vediet prezrat ako sa dokazes tak lahko vzdat takeho donchuana ako je on!A nech vie o tvojich slzach len vankus!!!Keby vedel ako trpis este viac mu to posilni sebavedomie.Na scenky tiez zabudni!Viem,hovori sa mi to lahko ale toto je to najlepsie co mozes urobit!!!

nina30

Viem že Ťa to bolí, ale kašli na neho. Je to hlupák čo si takto niečo dokazuje. Hlavne sa nezačni správať tak, akože ja ti ukážem a budeš sa bozkávať s hocikým. Zachovaj si hrdosť a ignoruj ho. Viem ľahko sa to povie, ale ide to. Pá

robo:)))))

No ja mam napad. Skus si najst nejkeho normalneho chalana... co tam riesis blbecka co si ta zjavne nevazi. To nema zmysel... No a ked sa mu chces pomstit, rad ti helfnem:)))